IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Forko
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Mario-Lucyfer

Goto down 
+3
Kentak
Petrkov
Mario
7 posters
AutorZpráva
Mario




Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 02. 02. 09

Mario-Lucyfer Empty
PříspěvekPředmět: Mario-Lucyfer   Mario-Lucyfer Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 1:54 pm

tak znova Very Happy

Ahojte volam sa Mario Doskoc, mam 21 rokov, studujem informatiku na slovensku v Nitre...v Nitre aj byvam Smile
Hram DP asi no pravdu povediac ani neviem..ale minimalne 5 rokov s pauzami a premazanim acc a postav. mam prejdene vsetky dungy a 90% questikov. bol som v mnoho guildach...najznamejsie dohr, +s+, crusader, cont...dalsie, preco odchod ? bud som si dal pauzu alebo napr cont pre to ze som zabil kripla co bol clen Very Happy
aktivne hram maga Anjelik a pala Tomas, mam aj negra Jin a fakt hodne postav, mam zmrazene PK clerika(nehravam)
este volaco o mne...zalubi, posilka, knihy, komp a hlavne uplne nejvic mam rad volny cas straveny po boku mojej krasnej holciny Smile


uz fakt nevim co viac sem dat...:-*
kontakt: 312 553 517

S pozdravom Mario


Naposledy upravil Mario dne Mon Feb 02, 2009 9:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Petrkov




Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 14. 11. 08

Mario-Lucyfer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mario-Lucyfer   Mario-Lucyfer Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 2:55 pm

Mario napsal:
nazdar, som Mario, hra UO nejaku tu dobu a chcel by som sa k vam pridat. ham pala, maga...pal sa vola tomas a mag Anjelik.Mam prejdene vsetky dungy na DP a poznam vacsinu Q. Ak vas nieco zaujima tak sa pytajte.
kontakt: 312 553 517

S pozdravom Mario

Dej si facku a napiš to pořádně a jestli ne tak máš smůlu
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Mario-Lucyfer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mario-Lucyfer   Mario-Lucyfer Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 3:02 pm

No mohlo by to bejt lepsi :p ale vzhledem k tomu ze te znam uz dost dlouho primhourim ocicko Smile
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Mario-Lucyfer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mario-Lucyfer   Mario-Lucyfer Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 3:13 pm

affraid dode drak bude pomrd:-) ale prihlaska na dve veci aj ja som sa zmohol na lepsiu Laughing Razz

inak kukam ze amonthka zamietla tvoju ziadost dnes o 10:00 a uz mas prihlasku u nas ..a keby aspon mas tu namahu a posles tu istu prihlasku cos psal amonthke a ne takyto grc!!? jak si to mam vysvetlit? ze pro nas staci toto?ze mi muzme byt radi ze se k nam hlasis??!?Rolling Eyes :-)


vies mi k tomu nieco povedat? Razz porusovani kodexu a negativni ohlsy na tebe wtf??:-)

neze by ma amothia nejak trapila ale ma to zaujima :-P
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Mario-Lucyfer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mario-Lucyfer   Mario-Lucyfer Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 5:00 pm

joo,Mario,díky tomudle borcoj můžu Hrát UO vid?Very Happy,možná si to pamatuješ posílal si mi UO z Slovenska asi 6 hodin..Very Happy,díky moc!!,jimnak co se týče přihlášky..jo já sme Pro dung si s náma náký ten byl takže pohoda.. Razz
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Mario-Lucyfer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mario-Lucyfer   Mario-Lucyfer Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 8:22 pm

čaf nevím jestli můj pozdrav vemeš. Jinak tohodle boba znám nějakej pátek to že sere na přihlášku není nic neobvyklýho on je přece top true za prska umí za pala sem nejelepší já samozřejmě ale do dungu za prska hodně gut posila. jinak tězdravím prde
Návrat nahoru Goto down
Mario




Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 02. 02. 09

Mario-Lucyfer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mario-Lucyfer   Mario-Lucyfer Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 8:38 pm

sorry za strohu prihlasku Razz ale vacsina z vas ma asi pozna...sice je dost mozne ze pod uplne inym menom Very Happy som jak Lucifer Razz len z Y v kazdy ma proste pozna pod inym menom...a preco som si dal po zamietnuti v amonthii k vam ? proste ma k vam volali kamosi od vas, takze preto. ketaka, garu, ocas a proste vela ludi u vas poznam.
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Mario-Lucyfer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mario-Lucyfer   Mario-Lucyfer Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 8:43 pm

Mario napsal:
sorry za strohu prihlasku Razz ale vacsina z vas ma asi pozna...sice je dost mozne ze pod uplne inym menom Very Happy som jak Lucifer Razz len z Y v kazdy ma proste pozna pod inym menom...a preco som si dal po zamietnuti v amonthii k vam ? proste ma k vam volali kamosi od vas, takze preto. ketaka, garu, ocas a proste vela ludi u vas poznam.

já chtěl taky do mamontky:) dokonce jsme podstoupil real sraz dobře zakalil...pak zamítnut od starých hráčů údajně ale nějak mě prostě přemluvilo pár lidí a udělal sem takovou osudovou nepřomyšlenou dopředu blbost alias v amontce nemáš šanci když si hrál aktivně pk...
Návrat nahoru Goto down
Dracula




Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 21. 11. 08

Mario-Lucyfer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mario-Lucyfer   Mario-Lucyfer Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 9:30 pm

Neuvěřitelné se stalo možným,slunce nad krajinou slunce rozlinulo svou zář a srdce člověka mění řinkot zlaťáků a lesk slávy za postavení bok po boku lamkovitějším,nicméně jistě vtipnějším mimoňum lol!
Tady to vidíte,amontia učí lidi nahlédnout do srdce a poznat pravé gumy,ke ketrým je to posléze táhne jako magnet:-D Takže vítej mezi námi,už mi chybělo útočení v dungu na Nezeleného hráče:-D
Ne,sem určo pro,všema 3ma nohama lol! nejlepší kraft a lama mage,co víc naše gilda může chtít cheers
Jo,sice mi psal ,že nemáme psát,že ho ceme znásilnit atd,ale tady se tomu asi nevyhneš,vid Cave:-D
Návrat nahoru Goto down
Dracula




Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 21. 11. 08

Mario-Lucyfer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mario-Lucyfer   Mario-Lucyfer Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 9:37 pm

Cava napsal:
affraid dode drak bude pomrd:-) ale prihlaska na dve veci aj ja som sa zmohol na lepsiu Laughing Razz

inak kukam ze amonthka zamietla tvoju ziadost dnes o 10:00 a uz mas prihlasku u nas ..a keby aspon mas tu namahu a posles tu istu prihlasku cos psal amonthke a ne takyto grc!!? jak si to mam vysvetlit? ze pro nas staci toto?ze mi muzme byt radi ze se k nam hlasis??!?Rolling Eyes :-)


vies mi k tomu nieco povedat? Razz porusovani kodexu a negativni ohlsy na tebe wtf??:-)

neze by ma amothia nejak trapila ale ma to zaujima :-P
jak dode drak?:-DD To je na mě bo co,to sem snad za ňákýho rapla a řvouna bo co? lol!
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Mario-Lucyfer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mario-Lucyfer   Mario-Lucyfer Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 10:53 pm

Dracula napsal:
Neuvěřitelné se stalo možným,slunce nad krajinou slunce rozlinulo svou zář a srdce člověka mění řinkot zlaťáků a lesk slávy za postavení bok po boku lamkovitějším,nicméně jistě vtipnějším mimoňum lol!
Tady to vidíte,amontia učí lidi nahlédnout do srdce a poznat pravé gumy,ke ketrým je to posléze táhne jako magnet:-D Takže vítej mezi námi,už mi chybělo útočení v dungu na Nezeleného hráče:-D
Ne,sem určo pro,všema 3ma nohama lol! nejlepší kraft a lama mage,co víc naše gilda může chtít cheers
Jo,sice mi psal ,že nemáme psát,že ho ceme znásilnit atd,ale tady se tomu asi nevyhneš,vid Cave:-D

ještě lamu warra jako seš ty:D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mario-Lucyfer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mario-Lucyfer   Mario-Lucyfer Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mario-Lucyfer
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Přihlášky-
Přejdi na: