IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Forko
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Freak - Skoro Cleric

Goto down 
+3
Dark Angel I
Cava
Freak
7 posters
AutorZpráva
Freak

Freak


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 07. 02. 09
Age : 33

Freak - Skoro Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Freak - Skoro Cleric   Freak - Skoro Cleric Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 4:45 pm

Joha Joha Joha,

Jmenuju se Pavel Veit, jsme z cheers Plzně cheers a je mi 17 Smile Mezi moje záliby patří motorka, basa (v obou smyslech), alkoholismus a hudba. Hned si u vás udělam jeden vroubek, neposloucham DnB Smile Jsem zaprdlej SKAčkař a Punkáč Smile

Má jediná provozuschopná postava je max Cleric Freak.
Mezi ty provozu neschopné patří rang Manny a mág Muratore.

Pk jsme chtěl vlastnit, nevlastním, vlastnit nebudu a už ani nechci Smile

Výčet mnou navštívených guild je na delší povídání Smile
CoP ( kvůli aktivitě )
Nemesis (a kolikrát Smile )
Elders (ano... tak tady to bylo zapříčeněno mým agresivním výbuchem, kterej měl dokázat že nemamonim .. i to je složitější lol! )
Stáhnuté přihlášky od TM a Strangers (kdysi dávno, před rokem)

Dp hraju s přestávkama už asi něco málo přes tři roky. Z jedné tříměsíční přestávky s evracím teď, bude mi tedy chvilku trvat než se aklimatizuju Smile

Vyjma pekla, despa (jen kouske jendičky Smile ), desta (jen jendičku) sorcu a fire jsem prošel tuším vším Smile

Mám vše co k ultimě potřebuji Smile Pohodlnou židli, myš, klávesnici, UOAM, TS, UO samotnou ... modem ...

Doufám že bych mohl být guildě prospěšný svou aktivitou a božským rozumem (haha), za což od guildy očekávám kopec srandy, aktivitu a sem tam nějakej ten výleh...

Pravidla jsem četl .. samozřejmě Smile

ICQ 475 782 994 (Stejně vás obepíšu Smile )

Váš (?) pig Praso pig Cleric Freak
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Freak - Skoro Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Freak - Skoro Cleric   Freak - Skoro Cleric Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 8:22 pm

Freak napsal:

Doufám že bych mohl být guildě prospěšný svou aktivitou a božským rozumem

bozsky rozum tu uz mam ja dva bozsi rozumi by byli asi moc lol! lol!

Freak napsal:
a sem tam nějakej ten výleh...

radi splnime... affraid

tak pockame si co a jak napisu ostatny a kedtak mi pisni na ajsko a nejaky ten dung ta vezmem Smile
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Freak - Skoro Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Freak - Skoro Cleric   Freak - Skoro Cleric Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 12:16 am

já nemám námitky,Clérda se vždycky hodí Laughing ,vyzkoušíme:P:D
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

Freak - Skoro Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Freak - Skoro Cleric   Freak - Skoro Cleric Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 3:06 pm

A vida Plzeňák cheers Tak to tě budem s Kentakem a ilmem muset vyhledat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Freak - Skoro Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Freak - Skoro Cleric   Freak - Skoro Cleric Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 7:42 pm

dung za nama:-) myslim ze casem budes pro guildu prinosem jense trochu rozohrat:-)
Návrat nahoru Goto down
Freak

Freak


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 07. 02. 09
Age : 33

Freak - Skoro Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Freak - Skoro Cleric   Freak - Skoro Cleric Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 11:23 pm

Marius napsal:
A vida Plzeňák cheers Tak to tě budem s Kentakem a ilmem muset vyhledat Very Happy

Nejsem vůbec proti nějakýmu pivnímu výletu Smile
Návrat nahoru Goto down
Ilmiril

Ilmiril


Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 25. 11. 08

Freak - Skoro Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Freak - Skoro Cleric   Freak - Skoro Cleric Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 12:23 am

Docela blby, ze ses pod hledáčkem všech zakladatelů Smile) Kde v Plzni bydlis? Kam chodis na skolu? Jaka je oblibena hospoda? Treba uz se dááávno známe Smile)
Návrat nahoru Goto down
Freak

Freak


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 07. 02. 09
Age : 33

Freak - Skoro Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Freak - Skoro Cleric   Freak - Skoro Cleric Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 6:22 pm

Přesně bydlím v Chlumčanech u Plzně Smile Ale píšu Plzeň, Chlumčany stejně nikdo nezná Smile Stejně jsem pořád v Plzni :p

Oblíbený hospody jsou jednonačně Jekyll, Zach, Livingstone a Pub Smile
Návrat nahoru Goto down
Yenifer




Po?et p?ísp?vk? : 27
Join date : 26. 12. 07

Freak - Skoro Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Freak - Skoro Cleric   Freak - Skoro Cleric Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 10:19 pm

Freak napsal:
Přesně bydlím v Chlumčanech u Plzně Smile Ale píšu Plzeň, Chlumčany stejně nikdo nezná Smile Stejně jsem pořád v Plzni :p

Oblíbený hospody jsou jednonačně Jekyll, Zach, Livingstone a Pub Smile

V Zachovi a v Pubu sem jako doma...tááákže určitě PRO. A těš se až se potkáme v hospodě Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Freak

Freak


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 07. 02. 09
Age : 33

Freak - Skoro Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Freak - Skoro Cleric   Freak - Skoro Cleric Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 11:03 pm

Yenifer napsal:
Freak napsal:
Přesně bydlím v Chlumčanech u Plzně Smile Ale píšu Plzeň, Chlumčany stejně nikdo nezná Smile Stejně jsem pořád v Plzni :p

Oblíbený hospody jsou jednonačně Jekyll, Zach, Livingstone a Pub Smile

V Zachovi a v Pubu sem jako doma...tááákže určitě PRO. A těš se až se potkáme v hospodě Twisted Evil

Budeš se ale muset pořádně dívat pod stoly :p
Návrat nahoru Goto down
Dracula




Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 21. 11. 08

Freak - Skoro Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Freak - Skoro Cleric   Freak - Skoro Cleric Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 3:38 am

jo,proc ne:p
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Freak - Skoro Cleric Empty
PříspěvekPředmět: Re: Freak - Skoro Cleric   Freak - Skoro Cleric Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Freak - Skoro Cleric
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Přihlášky-
Přejdi na: