IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Forko
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Max (Farmar)

Goto down 
+7
Marius
Yenifer
Dark Angel I
Petrkov
-Pepř-
Kentak
Farmer
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Pan Berns

Pan Berns


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 16. 02. 09
Age : 34
Location : Benešov u Prahy

Max (Farmar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max (Farmar)   Max (Farmar) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 5:59 pm

A Ultra hodí post pod všechno... Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Ultra




Po?et p?ísp?vk? : 8
Join date : 20. 02. 09

Max (Farmar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max (Farmar)   Max (Farmar) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 6:43 pm

Berns: Do mě bude valit typek co okrade kamoše? Tím myslím tebe!! Ty ubožáku, jsi lůza, nic jinyho.. tfuj na tebe luzre
Návrat nahoru Goto down
Petrkov




Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 14. 11. 08

Max (Farmar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max (Farmar)   Max (Farmar) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 7:02 pm

Ultra napsal:
Berns: Do mě bude valit typek co okrade kamoše? Tím myslím tebe!! Ty ubožáku, jsi lůza, nic jinyho.. tfuj na tebe luzre

Prosim Tě nenavážej se tu do jiných, my ti taky nepíšeme na forum mamontky, koho vzit a koho ne. Tak uzž jsem laskavě nic nepiš
Návrat nahoru Goto down
Ultra




Po?et p?ísp?vk? : 8
Join date : 20. 02. 09

Max (Farmar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max (Farmar)   Max (Farmar) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 7:20 pm

Petrkov napsal:
Ultra napsal:
Berns: Do mě bude valit typek co okrade kamoše? Tím myslím tebe!! Ty ubožáku, jsi lůza, nic jinyho.. tfuj na tebe luzre

Prosim Tě nenavážej se tu do jiných, my ti taky nepíšeme na forum mamontky, koho vzit a koho ne. Tak uzž jsem laskavě nic nepiš

Aha, já vás jen ze slušnosti varuji a ještě jdete proti mě ne? Však povídám, že žádná morálka u vás není...takže pane Petrkov..z vejšky na vás.
Návrat nahoru Goto down
Petrkov




Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 14. 11. 08

Max (Farmar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max (Farmar)   Max (Farmar) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 7:26 pm

Ultra napsal:
Petrkov napsal:
Ultra napsal:
Berns: Do mě bude valit typek co okrade kamoše? Tím myslím tebe!! Ty ubožáku, jsi lůza, nic jinyho.. tfuj na tebe luzre

Prosim Tě nenavážej se tu do jiných, my ti taky nepíšeme na forum mamontky, koho vzit a koho ne. Tak uzž jsem laskavě nic nepiš

Aha, já vás jen ze slušnosti varuji a ještě jdete proti mě ne? Však povídám, že žádná morálka u vás není...takže pane Petrkov..z vejšky na vás.

Maxe znam dýl než ty, takže tyhle kecy neberu a starý FA vždy při sobě drželo tak si dej odchoda už prosim Tě nic nepiš. Děkuju
Návrat nahoru Goto down
Ilmiril

Ilmiril


Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 25. 11. 08

Max (Farmar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max (Farmar)   Max (Farmar) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 8:06 pm

Z Amonathie neznam zadny lidi osobne... kazdopadne, dekujeme za tvuj nazor, spamovat ale nemusis... Jsem pro ozkouseni a nazor si udelame sami.
Návrat nahoru Goto down
Farmer

Farmer


Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 18. 02. 09

Max (Farmar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max (Farmar)   Max (Farmar) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 8:50 pm

Kluci diky za mne brnaite, ja sem se ktomu puvodne nechtle vyjadrovat ale musim protoze sem tu furt napadan. Ano pojel sem par vyprav co sem nelmenl ale to se proste stava. Ultra a neznamena to ze ty se tu budes navazet do lidi co zneznas a zdaleka nejsi na jejich urovni hrani ani chovani.

A co se dneska posere, zejtra bude dobry !!!
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Max (Farmar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max (Farmar)   Max (Farmar) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 10:46 pm

Dekujeme za varovani Ultra my uz se k tomu postavime po svem, dalsi reakce si nech prosim pro sebe Smile
Návrat nahoru Goto down
Pan Berns

Pan Berns


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 16. 02. 09
Age : 34
Location : Benešov u Prahy

Max (Farmar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max (Farmar)   Max (Farmar) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 1:50 am

Zastání v guildě by mělo být....bohužel v Amonthii tohle moc neplatí poslední dobou...Petrkove překvapil jsi
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Max (Farmar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max (Farmar)   Max (Farmar) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 11:16 am

by mne docela zaujimalo ci si nas vcera sel s hatedmi sel taky pojet do fdd pac na ts mali farmera a to je tusim tvuj nick Idea
Návrat nahoru Goto down
Farmer

Farmer


Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 18. 02. 09

Max (Farmar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max (Farmar)   Max (Farmar) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 4:28 pm

Ne nebyl sem vas tam pojed ja sem pouze zakladal ts protozesme predtim behaly ....
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Max (Farmar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max (Farmar)   Max (Farmar) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 9:17 am

Ultra napsal:
Mě nenaštvalo to co bylo v CoNT, ale v Amonthii, kde s námi chodil dungy. Přijde vám normální jít pojet jakože kamarády? A ještě se tím chlubit a pak zapírat? No nevím, každopádně o charakteru člověku to mluví....

udělal bych klidně to samí akdyby ses vžil do jeho role udělal bys to samí ty a hlavně si zapoměl dodat že nešlo o to vás zámměrně poject ale je to vaše blbost si neuhlídat pár pk tečka konec finito.
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Max (Farmar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max (Farmar)   Max (Farmar) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 11:12 pm

Maxi proč se hlásíš k nám a si u FA??Razz to by mě docela zajímalo....:p Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Max (Farmar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max (Farmar)   Max (Farmar) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 1:00 pm

dobrej postrech darku mas u mne +bod.. prosim nekoho k tomu opravneneho o lock
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Max (Farmar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max (Farmar)   Max (Farmar) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 5:30 pm

Cava napsal:
dobrej postrech darku mas u mne +bod.. prosim nekoho k tomu opravneneho o lock


díky Cavo Laughing
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Max (Farmar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max (Farmar)   Max (Farmar) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 10:25 pm

Ultra napsal:
Mě nenaštvalo to co bylo v CoNT, ale v Amonthii, kde s námi chodil dungy. Přijde vám normální jít pojet jakože kamarády? A ještě se tím chlubit a pak zapírat? No nevím, každopádně o charakteru člověku to mluví....

ultra nechci to tak řikat ale řeknu to běž do pryč lidi si na něj udělaj názor sami znám ho tak dlouho že tys kdyžs začínal s ultimou my už měli prošlý všechny dungy. Tečka na tomto foru nejsi vítán znám tě dobře a a nesvědčí mi tvuj charakter.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Max (Farmar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max (Farmar)   Max (Farmar) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Max (Farmar)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Přihlášky-
Přejdi na: