IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Forko
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Dark Angel I

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Dark Angel I Empty
PříspěvekPředmět: Dark Angel I   Dark Angel I Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 7:38 pm

Ahoj guildo Immortalls,
menuju se Lukáš Papay a je mi 13 let. Moje postava se jmenuje Dark Angel(warrior). Další postavy mám, Dark Flame(nb mág).Pak na mém acc ještě sídlí bráchův Paladin,ale ten se k vám nehlásí.UO jsem hrál asi před rokem, moje postava byl paladin Boromir, ale pak jsem UO nehrál a postavu jsem dal kámošovi a ten jí dal Raynorovi. Teď jsem s UO zas začal a hraju asi půl roku možná i víc.Jinak pocházím s Častolovic to je kousek od Hradce Králové.Skilly:SW-max,Fenc-max,Tactika-max,Parrying-98,Heal-s tim je velikej problém mám ho 62,ale mám stim potíže protože mě padá UO jakmile chvilinku Healim,Scriptem to nebude ty mám asi 4,ale asi těma Vistama.Ještě ho dodělám,náko se s tim porvu.,MF-50 to se taky dodělá,Hiding-max.PK nevlastim ani nechci Very Happy .Byl sem v Guildě Etoiles,prošel sem s nima asi 4 Dungy a to bylo vše,takže sem odešel za neaktivitu,Od vaší guildy očekávám docela aktivnost a partu good lidiček)doufám že se mě nebudete smát,protože mám na TS hlas jak Holka Very Happy).Ode mě guilda může očekávat asi kamarádství a doufám že my pár zkušenějších lidí i v něčem pomůže.Dungů sme prošel málo:Ankh 1, Tera Sanctum,Deceit 3x,Hytloth 2x.Jinak sem zapomněl že mám +10 Hadry,+20 ještě ne protože nemám max ten Heal a netroufám si na ně,ale řeknu si kámošoj snad my ho dodělá.Jinak TS,UO mapu all mám,akorát ne Ventrilo.To je asi vše.
Moje IcQ:336-260-290
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

Dark Angel I Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dark Angel I   Dark Angel I Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 7:47 pm

Mno , přihláška vypadá slušně , co se týče mě , jsem zatim PRO ozkoušení , a pak by se vidělo co dál.
Ostatní pište co si myslíte. alien
Jediný co mi moc nesedí je ten věk , jelikož lidi v tomto věku jsou většinou bůhví jací , ale tak proč to nezkusit.
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
Yenifer




Po?et p?ísp?vk? : 27
Join date : 26. 12. 07

Dark Angel I Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dark Angel I   Dark Angel I Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 7:55 pm

Určitě sem taky PRO vyzkoušet...jinak nejlepší by bylo, kdyby si natrenil i maga a začal za něj dungovat, protože jak sis možná všiml dmgů máme celkem dost Suspect Jinak přihláška celkem pěkná.

Jediná otázečka ještě, máš nějaké prohřešky ? Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Dark Angel I Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dark Angel I   Dark Angel I Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 8:43 pm

No souhlasim s vama, ten vek mi taky trochu vadi, ale tak co uvidime afro
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Dark Angel I Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dark Angel I   Dark Angel I Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 9:11 pm

jj zdravim vás tak vyzkoušet to určitě jo s tim počítám,jinak Yenifer žádný prohřešek nemám Laughing bounce
jinak OK mága natrénim teda pokusim se Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Yenifer




Po?et p?ísp?vk? : 27
Join date : 26. 12. 07

Dark Angel I Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dark Angel I   Dark Angel I Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 9:40 pm

Tak až se půjde nějaký dung, tak Ti dáme vědět. bounce
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

Dark Angel I Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dark Angel I   Dark Angel I Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 9:45 pm

Yenifer napsal:
Tak až se půjde nějaký dung, tak Ti dáme vědět. bounce

Mno především si nás dej do ICQ , abysme se pak domluvli na nějakym tom dungu albino
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Dark Angel I Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dark Angel I   Dark Angel I Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 10:02 pm

Ano to je jedna z veci, ne ze si napises prihlasku a budes cekat az ti napiseme ale sam budes aktivni das si nas vsechny do icq a ozves se Surprised)
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Dark Angel I Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dark Angel I   Dark Angel I Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 10:26 pm

jojo cherry lol!
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

Dark Angel I Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dark Angel I   Dark Angel I Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 2:56 am

OK takže vyzkoušíme , uvidíme..Pro zatím LOCK
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
Sponsored content





Dark Angel I Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dark Angel I   Dark Angel I Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dark Angel I
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Přihlášky-
Přejdi na: