IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Forko
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pan Berns

Goto down 
+7
Dark Angel I
Denny
Marius
Longhorn
Paralen
Kentak
Pan Berns
11 posters
AutorZpráva
Pan Berns

Pan Berns


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 16. 02. 09
Age : 34
Location : Benešov u Prahy

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 2:09 am

..


Naposledy upravil Pan Berns dne Sun Feb 22, 2009 2:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 2:33 am

No tohle jsem opravdu necekal, invaze z amontky Very Happy Bernse uz nejakej patek znam, super rang aspon se ty nasi budou mit od koho ucit Smile
Jinak dalsi + je to organizacne schopny clovek, vic bych to zatim nerozvadel, uvidime jak zapadnes Smile
Návrat nahoru Goto down
Paralen




Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 22. 02. 09

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 2:43 am

Bernsi, Kdyby jsi aspon nelhal a řekl na rovinu proč si z Amonthie odešel Smile Nebylo to kvuli nevhyhovujícím pravidlům, ale kvůli tomu, že jsi byl vyhozen Smile a Důvod by jsi mohl uvést sám Smile
Návrat nahoru Goto down
Pan Berns

Pan Berns


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 16. 02. 09
Age : 34
Location : Benešov u Prahy

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 2:50 am

Myslim, že tady chápou můj odhad mnohem víc než Vy Paro....nějaké osvědčování, že jsem ti ukradl věci mě opravdu dostali, s Frostem jsem si to ale vyříkal, vyhození je psané i na webu a ač jsem rád, že jsem poznal Amonthii a zůstane pár dobrých známích, tak přesto jsem rád, že jsem odešel, na další vymyšlené pokuty za bůh ví co a neustálé pdrážení lidí z guildy už mě unavovala a točila, tohle eni guild přístup ale buzerace....pro tohle hrát nechci
Návrat nahoru Goto down
Longhorn




Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 13. 02. 09

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 2:54 am

lol!
Návrat nahoru Goto down
Paralen




Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 22. 02. 09

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 2:55 am

Mě by nikdy nenapadlo, tě za to obvinovat, ale jsou osvědčené důkazy, že si ty věci prostě vzal a důkaz je důkaz Smile A za vše co jsi tu vypssal, sis mohl jen ty sám svým chováním Smile
Návrat nahoru Goto down
Pan Berns

Pan Berns


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 16. 02. 09
Age : 34
Location : Benešov u Prahy

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 2:57 am

No nic Paro....koukám, že Amonthia už nemá jak na Bernsovi honit posty už na Amon foru, tak jde sem? Very Happy No jak myslíš....jak se říká "za dobrotu na žebrotu..."
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 3:10 am

Od takovyhlech veci mate ICQ prosim prestante tohle mi tu spamovat
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 10:31 am

TAK TO BYLO HEND jasne kdyz po tobe bernsi de DETEKTIV Ultra tak je se vsim konec Sad
Návrat nahoru Goto down
Pan Berns

Pan Berns


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 16. 02. 09
Age : 34
Location : Benešov u Prahy

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 11:52 am

Achh miluju lidi, co si daj nick Buzik, co si možná vystihuje jejich duševní stav, ale ponechává je v annonymitě...
Nejlepší rang rozhodně nejsem.. Laughing
Zlodějina už taky moc nevydělává....asi bych měl zkusit PK Twisted Evil
A Cavo, nemaj ID ale maj GM co jim každé ID zjistí, takže prostě no chance
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 12:26 pm

To jací lidi jsou a budou nechte prosím na náš *poukazuje na lidi z Amonthie* , my sami si moc dobře rozmyslíme , zda jednotlivec bude setrvávat nebo ne , dle určitých okolností a kritérií.To co bylo mezi vámi , tak na to nebereme ohledy , ostatně jako u každýho kdo u nás je. Jinak jsem určitě PRO ozkoušení.
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
Denny




Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 22. 02. 09

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 12:47 pm

Nazdarek, jsem taky z Amonu, ale nebudu tu řešit důvody jeho odchodu..
Berns je dobrej ranger asi největší organizátor dungů jakého jsem viděl, v dungu to docela prožívá, ale pokud to nedosáhlo výšin aka Wilson tak si ymslim že je to k dobru Smile
rozhodně se k vám hlásí dobrý dungař
jinak ti tu přeju Gl a hf ať je tvoje cesta míň problémová než byla donedávna
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 12:50 pm

Laughing za chvíi se k Immortals začne hlásit celá Amontka lol!
Návrat nahoru Goto down
Pan Berns

Pan Berns


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 16. 02. 09
Age : 34
Location : Benešov u Prahy

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 12:50 pm

Děkuji Mariusi....a děkuji Denny, od moc lidí se člověk nějaké chvály nebo docenění nedočká, vážím si toho Smile
Návrat nahoru Goto down
Dracula




Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 21. 11. 08

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 1:44 pm

Tak ja zas budu asi trochu za kazišuka cheers Hele jsem rád ,že se k nám hlásí tolik lidí.Celkem to něco vypovídá,že nesjme asi tak k ničemu gilda ale po pár předchozích dungách,speciálně pro tebe Bernsiku,nezapomínejte na to ,že ted se hlásíte do Immortals a ne že si z toho chcete někdo udělat druhou amonthii.Prostě některý vaše názory se mi nelíbí a neci abyste je zatahovali sem k nám. To jentak na okraj,jinakj sem pro testík santa
Návrat nahoru Goto down
Pan Berns

Pan Berns


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 16. 02. 09
Age : 34
Location : Benešov u Prahy

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 1:57 pm

Nic nikam zatahovat nebudu.....Berns končí na DP, prosím o lock přihlášky, s bohem...
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 2:19 pm

to snad ne Bernsi...vyser se na to ježiš je to jenom HRA!!,já už sem taky takle nechal v PvP něco myslim Fajtku a taky jedno...sice bych taky na to sral jo kdyby mi zabili Rare mustu...neřeš to a zkus o tom přemješlet
Návrat nahoru Goto down
Deacon Frost




Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 22. 02. 09

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 2:25 pm

Buďte zdrávi, dobrodruzi z Immortals,

Bernsi, když už mě zmiňuješ, tak se neodpustím reakci.
Co se týče tvého vyhození, vždy prvně věřím lidem z guildy a proto jsem si taky v mnoha směrech musel povrdit fakta, která Talyn vytáhl z logu a ukázala se jako pravdivá.
Každý dělá chyby, tak snad ti tady kluci dají příležitost přesvědčit zpětně i mě, že to byl z tvojí strany jen úlet.

Co se týče logu, netřeba dávat návody jak příště výpis logu obejít, každopádně Talyn ukázal, že hledat umí.
Návrat nahoru Goto down
Freak

Freak


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 07. 02. 09
Age : 33

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 2:30 pm

Deacon Frost napsal:
Buďte zdrávi, dobrodruzi z Immortals,

Bernsi, když už mě zmiňuješ, tak se neodpustím reakci.
Co se týče tvého vyhození, vždy prvně věřím lidem z guildy a proto jsem si taky v mnoha směrech musel povrdit fakta, která Talyn vytáhl z logu a ukázala se jako pravdivá.
Každý dělá chyby, tak snad ti tady kluci dají příležitost přesvědčit zpětně i mě, že to byl z tvojí strany jen úlet.

Co se týče logu, netřeba dávat návody jak příště výpis logu obejít, každopádně Talyn ukázal, že hledat umí.

Uf... Už mě fakt nebaví jak tu všchni brečí jak je Berns okradl, pak anonymní pomluvy jakej je to zloděj, nakonec tvoje vytahování jak jsi vlezl Talynovi do prdele a jak jste vyčmuchali že vám Berns ukradl 5000 pixelů.

Nejraději bych ti za tenhle post dal pokutu 50K Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Deacon Frost




Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 22. 02. 09

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 2:33 pm

Freak napsal:

Uf... Už mě fakt nebaví jak tu všchni brečí jak je Berns okradl, pak anonymní pomluvy jakej je to zloděj, nakonec tvoje vytahování jak jsi vlezl Talynovi do prdele a jak jste vyčmuchali že vám Berns ukradl 5000 pixelů.

Nejraději bych ti za tenhle post dal pokutu 50K Very Happy
Do roka a do dne čekám tvojí přihlášku, Kelišová! :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 2:34 pm

Deacon Frost napsal:
Freak napsal:

Uf... Už mě fakt nebaví jak tu všchni brečí jak je Berns okradl, pak anonymní pomluvy jakej je to zloděj, nakonec tvoje vytahování jak jsi vlezl Talynovi do prdele a jak jste vyčmuchali že vám Berns ukradl 5000 pixelů.

Nejraději bych ti za tenhle post dal pokutu 50K Very Happy
Do roka a do dne čekám tvojí přihlášku, Kelišová! :-)

do roka a do dne tu uz dp nebude
Návrat nahoru Goto down
Freak

Freak


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 07. 02. 09
Age : 33

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 2:37 pm

K4pr napsal:
Deacon Frost napsal:
Freak napsal:

Uf... Už mě fakt nebaví jak tu všchni brečí jak je Berns okradl, pak anonymní pomluvy jakej je to zloděj, nakonec tvoje vytahování jak jsi vlezl Talynovi do prdele a jak jste vyčmuchali že vám Berns ukradl 5000 pixelů.

Nejraději bych ti za tenhle post dal pokutu 50K Very Happy
Do roka a do dne čekám tvojí přihlášku, Kelišová! :-)

do roka a do dne tu uz dp nebude

Spíš Amontka, Deacon to vyfiltruje Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dracula




Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 21. 11. 08

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 2:48 pm

Zábavné čtení:-DDD POdle mě ste všichni vypráskaná banda zlodějů a dyby se za to měli dávat pokuty vyhazovy tak nejsme v gildě ani jeden lol! a nemame ani na krvavy bandy santa
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 3:47 pm

autobus som aj tak ja ! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pan Berns Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pan Berns   Pan Berns Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pan Berns
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Přihlášky-
Přejdi na: