IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Forko
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Khaarun Xarhaaz

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Zoldo




Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 24. 02. 09

Khaarun Xarhaaz Empty
PříspěvekPředmět: Khaarun Xarhaaz   Khaarun Xarhaaz Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 8:12 pm

Dobry den.
Volam sa Juraj (Ja som Jolithia,Jolinka,Joli...) a mam 17rokov.Medzi moje zaluby patri rodina,kamarati,sport a trosku komp.Som z Piestan(SR) a pocuvam vsetko na co dostanem chut.
Hlasim sa k vam este s celkom nb magom-Khaarun Xarhaaz.Jeho skilly: Heal 50, Mgr 94, Resisty 60 Very Happy na skilloch este popracujem Wink.Momentalne nema este ani 500fame Rolling Eyes .
Mozno sa stretnete s mojimi starymi postavami ale tie som nechal bratovi, cize to bude on a nie ja.
Na DP hravam uz asi 3roky(neviem presne), ale teraz som mal pousu od letnych prazdnin a pred letnymi prazkami som mal pousu cca rok.
Dungy som presiel myslim vsetky okrem Despu 2 a 4,Pekla,Ratmanov a mozno este niektore z tych novych.No vsetky som presiel bud za wara alebo clera.Za maga som toho bol dost malo a aj to dost davno, cize budem asi doost lamit kym sa to trosku naucim (ak mi date sancu).
Ako casto hravam neviem povedat...Hram ked mam chut a mam co v tej UO robit.Ale urcite nemam v plane kvoli UO nechodit von s kamaratmi a tak podobne.U mna je na prvom mieste rodina a kamarati Wink az potom UO.
TS,mapu,fotak mam.
Dufam ze budem prospesny v dungoch a samozrejme budem pripraveny poskytnut pomoc kazdemu kto ma o to poziada.
Od guildy ocakavam kamaratov a ich pomoc ked ju bude treba.A mozno aj mensia aktivita by bola fajn Smile .
Precital som ale nepaci sa mi ze mate otrokov Very Happy.

Gramaticke chyby nehladaje... Vopred dik.
197 625 847
Návrat nahoru Goto down
Petrkov




Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 14. 11. 08

Khaarun Xarhaaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khaarun Xarhaaz   Khaarun Xarhaaz Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 9:26 pm

Jsem pro Joliho znam dlouho:)
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Khaarun Xarhaaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khaarun Xarhaaz   Khaarun Xarhaaz Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 12:47 pm

neznám jinak za jakou postavu chodíš nejvíc nepotkali jsme se na nějaký akci znám hodně lidí připoměn se mi nějak..
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Khaarun Xarhaaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khaarun Xarhaaz   Khaarun Xarhaaz Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 2:54 pm

zdravim tě....no tak jak sem četl zkus něco udělat s tou Famou...Magové sou vždy v dungnu potřeba..jinak sem pro Ozkoušení cheers
Návrat nahoru Goto down
Zoldo




Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 24. 02. 09

Khaarun Xarhaaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khaarun Xarhaaz   Khaarun Xarhaaz Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 3:31 pm

Takze ja som hraval stale wara Jolithiu, za nu som bol vo WR ale potom mi ju mazli za ten bug v shame:D som aj na tej foto co mate na webe Rolling Eyes .Potom som si spravil clera Jolinku,ktoreho som stale hraval, ale ja som po letnych prazkach prestal hrat, tak som ho nechal bratovi rovnako ako negra Joli. Teraz som z nudy zacal zase hravat a spravil som si maga, za ktoreho som este nic nebol akurat fenu Very Happy.Premyslam o dotreneni svojho wara a ak by sa mi podarilo equipnut ho, tak by som hraval hlavne toho a maga len na lahke dungy, kym by som sa ho naucil...
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Khaarun Xarhaaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khaarun Xarhaaz   Khaarun Xarhaaz Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 10:38 pm

cekam jenom az se mi ozves na icq Smile
Návrat nahoru Goto down
Zoldo




Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 24. 02. 09

Khaarun Xarhaaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khaarun Xarhaaz   Khaarun Xarhaaz Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 10:47 pm

Okej zajtra sa ozvem dufam Very Happy dneska ma este caka ucenie dejepisu No zatial bye Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Khaarun Xarhaaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khaarun Xarhaaz   Khaarun Xarhaaz Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Khaarun Xarhaaz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Přihlášky-
Přejdi na: