IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Forko
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sion - mág

Goto down 
+3
Freak
Cava
Sion0
7 posters
AutorZpráva
Sion0




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 22. 03. 09

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 1:44 am

1. Zdravím vás Immortálové :p menuju se Filip Cima, pocházím z Hati(né ty Haťe.. ale Hať Very Happy nikdo neví kde to je Smile ) je mi 15 .p ... poslouchám tak různě no, od všeho trošku prostě Very Happy (ska,rock,metal,punk,reggae,semtam i dnb)
2. Hlásím se k vám s mágem jménem Sion(historii bohužel neznám, dal mi ho kamarád.. je max na dungy, tudíž hiding,magery,healing,anatomy,meditace,stealth z části)
3. Nevlastním jinou modrou postavu.. chci kléra ! :p modrýho dungovacího samozdřejmně..
4. PK?! nikdy !
5. V jiné gildě jsem zatím nebyl..
6. Na DP cca 2-3 roky, proč se ptáte? Very Happy
7. Prošel jsem TK, Dec, pride k odpočívadlu za kamarádova pala, cove, ice, wrong, yomosotu mines
8. Hraji snad denně, kdy je čas prostě Smile někdy ráno, někdy večer
9. Vlastním. ts, mapu a potřebné prográmky pro hraní
10. Především chci být prospěsný jako zedník a klamák Very Happy (sem tam hodím i suma :DD)
11.Od guildy očekávám dungy,kamarády + výlehy
12.Přečetl, ale teď nevím na jakém Very Happy jestli na dp, nebo u vás(četl jsem obojí) Smile
13. Rád splním Wink 299-696-777

Jinak něco k té historii, mága měl Pan Pavel Respect, potom ho prý ukradl Bury, potom ho zase vrátil Panu Pavlu Respektovi.. já nevím Sad já za tohle nemůžu..
Takže ten Sion(bury) co se sem hlásil, nejsem já.. tohle jsem já .. zatím ahoj ;P
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 10:22 am

nechapu jak muzes vlastnit len jediny darovanu postavu:-P mal si nejake postavy v minulosti ??
inak priidaj si nektery lidi do icq a neco dohodneme
Návrat nahoru Goto down
Freak

Freak


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 07. 02. 09
Age : 33

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 11:18 am

Znám ho poměrně dlouho a dobře, dal bych za něj ruku do ohně.

Postavy bych z části mohl vysvětlit i já (tak dobře ho znam) Smile
Noobicek (mág) - jail - hrozěn logů, hrozěn snížený skilly - nemělo cenu sekat
Adeila (pal) - dostal ode mě - jail za speedhack (údajně brácha) Smile
Víc si nepamatuju.

I jsem s ním včera byl TKčko Smile Dung hroznej (špatná organizace :p ), ale jeho výkon dobrý Smile
Návrat nahoru Goto down
Sion0




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 22. 03. 09

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 11:30 am

správně freaku, až na to, že Adeila je blocklý ACC Smile brácha speedhackoval za jakýsiho pk warra..

to Cava: jj lidi si do ICQ přidám.. a ty postavy vysvětlil Freak, ještě jednou díky Smile Noobicek jailed kvůli 3. AFK - alchemy.. na tomhle Accountu nehodlám AFKařit a podobně Smile

to Freak: víc si toho pamatovat nemůžeš, jiný postavy jsem neměl, korát pala za kterýho sem začinal.. už dávno neexistuje - Filipius(nevím to přesně)
Návrat nahoru Goto down
Freak

Freak


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 07. 02. 09
Age : 33

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 11:45 am

Sion0 napsal:
Adeila je blocklý ACC Smile

Škoda, pal by nebyl k zahození Smile
Návrat nahoru Goto down
Sion0




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 22. 03. 09

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 11:48 am

Freak napsal:
Sion0 napsal:
Adeila je blocklý ACC Smile

Škoda, pal by nebyl k zahození Smile

maxlej né noo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:14 pm

zdravim tě Sione,no tak já vim s tim Burym no...nvm on to prej dostal za Myth scima,no nebudme to tu řešit někam tě vytáhnem a uvidíme co je v tobě....
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:21 pm

No zatim teda promyslim a delam si svuj nazor a proc sis na forku zaregistroval jako sion a ne pod vlastnim nickem?? Pouzivat nick darovany postavy kdys se nekam hlasim to se mi moc nelibi zatim .....
Návrat nahoru Goto down
Sion0




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 22. 03. 09

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:30 pm

dívej Kentaku, měl jsem snad napsat Noobicek? když sem si dal jméno Sion, alespoň se nemusíte ptát kdo jsem atd. přece jen je to lepší(přehlednější).. omlouvám se za to Very Happy
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 11:54 am

sem pro vyzkoušení máš stený jmeno jako já Fifino lol!
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 2:27 pm

ten lolac post predomnou je kto ? poznate ho nekto? ja ne... nehra neozve sa ale na forku nam prudit ze skoly to jo lol!
Návrat nahoru Goto down
Sion0




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 22. 03. 09

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 3:53 pm

-Pepř- napsal:
sem pro vyzkoušenílol!

děkuji Wink
Návrat nahoru Goto down
Hevy




Po?et p?ísp?vk? : 8
Join date : 20. 02. 09

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: lol   Sion - mág Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 6:50 pm

Takze Sion... Souhlasim s Kentakem
Jinak predana postava to se mi moc nelibi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 9:45 am

Cava napsal:
ten lolac post predomnou je kto ? poznate ho nekto? ja ne... nehra neozve sa ale na forku nam prudit ze skoly to jo lol!
taky tě miluju lásko:D geek
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 1:40 pm

ja vim afro
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 1:52 pm

Cava napsal:
ja vim afro
nejradši bych ti tědka namístě olíznul tu zalupovanou hlavu miláčku:D jinak v ranních hodinách mě mužeš spatřit na pc a pokud tu budeš mužem se dohodnout na nějaké pvp akci flower
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 7:12 pm

-Pepř- napsal:
Cava napsal:
ten lolac post predomnou je kto ? poznate ho nekto? ja ne... nehra neozve sa ale na forku nam prudit ze skoly to jo lol!
taky tě miluju lásko:D geek

a mě nemiluješ? Sad
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 9:35 am

Dark Angel I napsal:
-Pepř- napsal:
Cava napsal:
ten lolac post predomnou je kto ? poznate ho nekto? ja ne... nehra neozve sa ale na forku nam prudit ze skoly to jo lol!
taky tě miluju lásko:D geek

a mě nemiluješ? Sad

to jasně ty moje 31-letá bílá prdelko lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 10:14 am

ty cisla sa ti prohodili garo lol!
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 9:17 pm

Sione vselijake nesrovnalosti kdo za tebe hraje a prusery okolo.... Od ostatnich taky nic pekneho na tebe neslysim takze ti to locknu. Snad jinde najdes stesti..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sion - mág Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sion - mág   Sion - mág Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sion - mág
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Přihlášky-
Přejdi na: