IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Forko
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 hated song

Goto down 
+3
Petrkov
Marius
song
7 posters
AutorZpráva
song

song


Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 26. 11. 08
Location : Bratia slava

hated song Empty
PříspěvekPředmět: hated song   hated song Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 3:04 am

cest!
also som 17 rocny tom z ba a pocuvam najradsej ska, reg, funky, house, trance a tak.... (:
moja hlavna postava je upir shadowsong, kt ma vsetko potrebne aj nepotrebne. inak som schopny hrat este nekra afelisa, tiez max, s kt som bol schopny si sam odprskat aj stredne dungy. tiez mam magynu nathalie kt ale nehram a ani hrat neviem, paladina keru kt mam v plane dat do frakcie a este pk upira waltusa, kt je v guilde hated.
hram uz dokopy cca 5 rokov s prestavkami, hlavne teraz- uz takmer pol roka som uo nehral. co sa dungov tyka tak som bol uz snad vsetko okrem desp4 a mam vsetko potrebne ku hraniu... a co nemam, stiahnem... (:
co sa mna tyka tak som pohodak, uo beriem s nadhladom a ku prospechu guildy mozem urcite prispiet. ked som aktivny, tak som skutocne aktivny, planujem dungy, mam kreativne napady a obcas dokonca aj blbe napady... :p
od guildy ocakavam hlavne raz za cas pohodovy dungy ale hlavne pohodovych ludi...

kto na mna este nema icq tak

215555437

ď
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

hated song Empty
PříspěvekPředmět: Re: hated song   hated song Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 10:16 am

Přihláška se mi docela zamlouvá , od vidění tě určitě znám a myslím si , že jses docela i dobrý hráč , přesto ještě nebudu říkat , že jsem PRO test , jelikož máš PK guildu. Z toho důvodu mi prosímtě napiš na ICQ a dohodnem se Smile
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
song

song


Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 26. 11. 08
Location : Bratia slava

hated song Empty
PříspěvekPředmět: Re: hated song   hated song Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 11:16 am

heh, prave som si daval celu guildu do icq a zistil som ze takmer kazdeho tam uz mam (:
Návrat nahoru Goto down
Petrkov




Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 14. 11. 08

hated song Empty
PříspěvekPředmět: Re: hated song   hated song Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 5:45 pm

song napsal:
heh, prave som si daval celu guildu do icq a zistil som ze takmer kazdeho tam uz mam (:

Ty mě máš v icq?Smile
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

hated song Empty
PříspěvekPředmět: Re: hated song   hated song Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 7:34 pm

HŮŮŮSTÝ kde je song sem i já čauko lásko:D ohledně přihlasky sem ji ani nečetl abych mohl rovnou řict že bude kvalitní tohoto človíčká známm ještě v mém působení v sillmarionu dá se mu věřit dungovat umí pvp taky a na pifko bych s nim šel taky.)
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

hated song Empty
PříspěvekPředmět: Re: hated song   hated song Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 7:40 pm

tam kd eje song se guildě daři dobře pokud je aktivní pokud ne jde to tak jak to jde hlavně je s nim docela prdel hold ho mám rád:D
Návrat nahoru Goto down
Andre




Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 26. 11. 08

hated song Empty
PříspěvekPředmět: Re: hated song   hated song Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 8:00 pm

Zloděj zloděj zloděj. Ale o tom snad ví každý ne ? Nebo vám o tom mam říct ? Nebo vám o tom snad řekne sám ? Pokud o tom nevíte.
Vím že do toho nemam co mluvit, ale musim vas varovat. Wink
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

hated song Empty
PříspěvekPředmět: Re: hated song   hated song Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 8:12 pm

ehm?
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
Andre




Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 26. 11. 08

hated song Empty
PříspěvekPředmět: Re: hated song   hated song Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 9:13 pm

Ať se k tomu vyjádři sám pokuď je to spravný klučina.
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

hated song Empty
PříspěvekPředmět: Re: hated song   hated song Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 10:12 pm

songu mas slovo vyjadri se!
Návrat nahoru Goto down
song

song


Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 26. 11. 08
Location : Bratia slava

hated song Empty
PříspěvekPředmět: Re: hated song   hated song Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 12:17 am

petrkov mam ta v icq. raz sme sa niekde stretli na mape a dal si mi icq, odvtedy ho mam.... (:

co sa tej kradeze tyka tak ma ani nenapadlo ze dnes by o tom mohol este niekto nevediet s tou slavou kt sa mi snazia ludia vyrobit (: proste a strucne som nechal pristup na moje acc tazkemu alkoholikovi kt vykradol amonthiu ked som bol na brigade mimo mesta. ak chcete aj dlhsiu verziu tak staci povedat. inak vsetko ukradnute je uz vratene...
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

hated song Empty
PříspěvekPředmět: Re: hated song   hated song Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 12:28 am

V tomhle songovi věřím , popsal mi to i na ICQ , podlě mě je to solidní člověk , jevil se tak i v Silmu , kde jsem s nim chvilku byl.
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
Petrkov




Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 14. 11. 08

hated song Empty
PříspěvekPředmět: Re: hated song   hated song Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 2:30 am

song napsal:
petrkov mam ta v icq. raz sme sa niekde stretli na mape a dal si mi icq, odvtedy ho mam.... (:

co sa tej kradeze tyka tak ma ani nenapadlo ze dnes by o tom mohol este niekto nevediet s tou slavou kt sa mi snazia ludia vyrobit (: proste a strucne som nechal pristup na moje acc tazkemu alkoholikovi kt vykradol amonthiu ked som bol na brigade mimo mesta. ak chcete aj dlhsiu verziu tak staci povedat. inak vsetko ukradnute je uz vratene...

Pls pls delší verzi, já rád pohádky Very Happy . Ale učo sem pro vyzkoušení
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

hated song Empty
PříspěvekPředmět: Re: hated song   hated song Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 8:44 am

Mno ted je na povazenou jestli bysme nemeli dat salvymu taky sanci? Treba z nej bude dobrej otrok:pp
Návrat nahoru Goto down
Samu

Samu


Po?et p?ísp?vk? : 8
Join date : 14. 11. 08

hated song Empty
PříspěvekPředmět: Re: hated song   hated song Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 2:27 pm

Sem pro byli jsme uz i nejaky dungy parada lol! Arrow Exclamation Question tongue
Navic je to asi jedinej starej vamp co znám.
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

hated song Empty
PříspěvekPředmět: Re: hated song   hated song Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 3:50 pm

Vyzkoušíme , uvidíme - LOCK
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
Sponsored content





hated song Empty
PříspěvekPředmět: Re: hated song   hated song Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
hated song
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Přihlášky-
Přejdi na: