IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Forko
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Přihláška Sion

Goto down 
+2
Dark Angel I
Sion
6 posters
AutorZpráva
Sion




Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 09. 12. 08

Přihláška Sion Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška Sion   Přihláška Sion Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 8:43 pm

Ahojky gildo Immortals

Do vaší gildy se hlásím za mága Sion skilli max
Crafta - Craft skilli amx krom tinkeringu
Pala - Bury

Je mi skoro 15 let jsem z malinkaté vesničky Častolovice ..
Chodím do třídy s Dark Angelem I ..
Uo hraju 5 rokem ..
Co od vás očekávám dobrý kamarádství a radost v gildě
Znám tu Mariuse ješte ze serveru Silm PvP když sem snim byl v Gildě Green Force a trošku znám Kentaka který tam byl taky v gildě
Dungy co sjem prošel skoro vše krom depsu a pride Smile ..
Gildy no nic moc nejlepší byl SoD co jsem zatim byl škoda že se rozpadli doufám že mě nahradíte ejjich kamarádství

Předem se omlouvám za chyby nejsem einstein v ČJ ani NJ Very Happy

Doufám že nejste namachrovaný jako v jianších gildách moje icq je 373822193 pište a dejte s edo mě s Pozdravem Sion Smile lol! lol!


Naposledy upravil Sion dne Tue Dec 09, 2008 8:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Přihláška Sion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Sion   Přihláška Sion Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 8:46 pm

jj Bury tak to je kámoš ze tíy mrtě borec a myslím si že bysme ho měli vyzkoušet,ale já sme PRO páč sme s nim pár Dungů byl a znám ho real,good kámoš! cheers bounce lol!
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Přihláška Sion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Sion   Přihláška Sion Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 10:38 pm

Dark Angel I napsal:
jj Bury tak to je kámoš ze tíy mrtě borec a myslím si že bysme ho měli vyzkoušet,ale já sme PRO páč sme s nim pár Dungů byl a znám ho real,good kámoš! cheers bounce lol!

když ho vytaháme za uši jako tebe tak z vás jednou budou dobrý ultimáři ale nechci aby v guildě byl věkovej průměr 14 let jinak

prohřešky? guildy?Holky?Muzika?Jak často masturbuješ?Na jakou pujdeš školu?Máš rád holky nebo kluky? Jaký si prošel dungeony? Když uvidíš někoho na trhu a spadne mu bedna s mamonem na zem co uděláš? Když uvidíš mrtvolku třeba na hb co uděláš?
Návrat nahoru Goto down
Sion




Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 09. 12. 08

Přihláška Sion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Sion   Přihláška Sion Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 8:44 am

GaaL napsal:
Dark Angel I napsal:
jj Bury tak to je kámoš ze tíy mrtě borec a myslím si že bysme ho měli vyzkoušet,ale já sme PRO páč sme s nim pár Dungů byl a znám ho real,good kámoš! cheers bounce lol!

když ho vytaháme za uši jako tebe tak z vás jednou budou dobrý ultimáři ale nechci aby v guildě byl věkovej průměr 14 let jinak

prohřešky? guildy?Holky?Muzika?Jak často masturbuješ?Na jakou pujdeš školu?Máš rád holky nebo kluky? Jaký si prošel dungeony? Když uvidíš někoho na trhu a spadne mu bedna s mamonem na zem co uděláš? Když uvidíš mrtvolku třeba na hb co uděláš?

Prhřešky zatim žádný , Gildy SoD , Holky no dobrý Smile , Punk,Metal, Jak často masturbuju ?? ty vole pořád Very Happy ,pujdu na Průmyslovou s Elektrikou , mám rád holky kluky jako kámoše Smile , Dungeony všechny krom Despu a Pride, Vezmu ji a vratim možná Very Happy ,když slusne ta mrtvolka poprosi ressnu Smile lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Přihláška Sion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Sion   Přihláška Sion Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 10:27 pm

Suspect noooo scratch
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Přihláška Sion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Sion   Přihláška Sion Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 12:52 am

Co nam reknes k tomuhle:

http://kovaren.surikata.cz/viewtopic.php?t=17

a jeste tohle:


http://tulaci.6forum.biz/pijimani-novych-len-f1/pihlaska-bury-t27.htm



hmmmm ja myslim ze neni o cem debatovat, skus se nejak obhajit
btw: tam pises ze hrajes 4 roky me si tvrdil ze hrajes 2 roky tak si asi nevidis do huby
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

Přihláška Sion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Sion   Přihláška Sion Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 10:53 am

No já si myslim , že tu neni i čem debatovat , tohle mě jakože stačí...Kentak proti , Garadien proti , a další určitě též takže LOCKUJU a zkus štěstí jinde , hoj.
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
Sponsored content





Přihláška Sion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Sion   Přihláška Sion Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška Sion
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Přihlášky-
Přejdi na: