IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Forko
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Ardelion

Goto down 
+2
Marius
Ardelion
6 posters
AutorZpráva
Ardelion




Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 13. 12. 08

Ardelion Empty
PříspěvekPředmět: Ardelion   Ardelion Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 11:07 pm

Zdravím

1. Vaše jméno , věk , záliby , odkud jste , co posloucháte ?-- Jmenuju se Patrik Lorenc je mi 16 let, moje záliby(uo,pivo,rum,fotbálek stolní) Jsem z Jindřichova Hradce(jih) a poslouchám Evropu Razz

2. S jakou postavou se k nám chcete přihlásit ? (Jméno postavy , skilly , povolání)-- Chci se k Vám přihlásit za postavu Ardelion(paladinka) skilly jsou max a trojnáramek taky pig

3.Pokud máte i jiné modré postavy - jména , povolání?-- Dále postavu Sheridan(paladin-nehraju), a poslední Whenom-Nb necro(občas trejn)

4.Vlastníte PK postavu ? Pokud ANO - jméno (může být sděleno po ICQ)-- Vlastním postavu jménem Crohn-Necromancer - Loguju.Svátečně a tojen na Harwest a nebo když se někdo připlete pod kopyta..

5. Už jsi byl v nějaké jiné guildě ? Pokud ANO - v jaké (důvod odchodu)-- Byl jsem v guildách-Unicorn(jen za Sheridana),PS,Templars,t2b..
V guildě Unicorn jsem byl ze začátku, když jsem začínal s Uo a odešel jsem kvůli malé aktivitě.. -PS- Byla guilda reall kamarádu kterou sme vytvořili a rozpadli jsme se do jiných guild.. Z guildy Templars jsem byl vyhozen(kdo bude chtět vědět důvod sdělím Vám ho po icq.. t2b-důvod proč jsem odešel byl, že jsem dostal novou šanci u Templaru, ale podal jsem si prihlasku v nespravnou dobu, když jsem neměl čas na uo, takže moje přihláška byla zamítnuta..

6. Jak dlouho hrajete na DP ?-- Hraju cca 3-4 roky

7. Kolika a jakými už jsi prošel dungeonami ?-- Prošel jsem skoro vše kromě Desp(4 a 3)

8. Jak často hrajete ?-- Přez týden se domu dostávám kolem 4 hodiny(dojíždím do školy) a potom mám čas až dovečera.. V pátek večer většiou chodíme chlastat takže doma moc nejsem a víkend mám volnej :-)

9. Vlastníte TS , mapu a jiné k UO potřebné prográmky ?-- Ano

10. Čím si myslíte , že guildě budete prospěšní ?-- Pokud bude chtít někdo pomoc rád přiložím ruku k dílu a vypomohu, když to bude v mejch silách..

11. Včem si myslíte , že guilda bude prospěšná vám ?-- Přiučím se novým dovednostem, doufám, že mě protáhnete despem 4 a 3 lol! a najdu zde nový fajn kolektiv Smile

12. Přečetl sis pozorně pravidla na webu ? Souhlasíš s nimi ?-- Pravidla jsem si přečetl a souhlasím snimi..
mimo mísu-(od čeho jsou pravidla? od toho aby se porušovali ne? Laughing

13. Kontakt na vás (ICQ)?-- Icq: 319-523-324 .... Email: dj.kail@seznam.cz

Pokud budete ještě něco chtít vědět jen se ptejde rád odpovím..
Zatím se Mějte a těším se na Vaše odpovědi-Ardelion..
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

Ardelion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ardelion   Ardelion Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 5:46 pm

Prihlaska si myslim , ze je docela v poho , trochu te i trochu znam , takze zatim nemam zadny problem , uvidime co reknou ostatni...
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Ardelion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ardelion   Ardelion Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 6:00 pm

Zadne namitky, jsem pro ozkouseni cheers
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Ardelion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ardelion   Ardelion Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 10:26 pm

jj docela pěkná přiháška Laughing ,sem taky pro Ozkoušení cheers
Návrat nahoru Goto down
Ardelion




Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 13. 12. 08

Ardelion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ardelion   Ardelion Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 6:20 pm

Jak koukám, tak koukám sem moc lidí nezavítá Laughing
Návrat nahoru Goto down
song

song


Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 26. 11. 08
Location : Bratia slava

Ardelion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ardelion   Ardelion Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 9:53 pm

ja sledujem forko min raz denne Cool
Návrat nahoru Goto down
Ilmiril

Ilmiril


Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 25. 11. 08

Ardelion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ardelion   Ardelion Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 10:37 pm

song napsal:
ja sledujem forko min raz denne Cool

Neboj sledovat se to sleduje, jen se zda, ze zatim nejak král nevládne a upadá to tu... Ale neni treba se znepokojovat, zadnej diktator to neni, takze neni problem ho kdykoliv svrhnout...

Co se týče Sheridana, prihlaska pekna, zname se od TM, clověk je to v pohode, co se tyce ty chybky... Kazdej nekdy jednou ujede a kdyz ti dali TM druhou šanci, nevidim duvod, proc bychom tobe nemeli davat alespon tu jednu Smile Takze co nejdriv vytahnem do dungu, necekej nic svetabornyho na pride to zatim neni Smile
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

Ardelion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ardelion   Ardelion Icon_minitimeThu Dec 18, 2008 10:53 am

S časem je to teď bohužel dost bídný mno , založil jsem o tom v členský sekci topic tak to přečtěte...za chvíli se to snad spraví.
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
Ardelion




Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 13. 12. 08

Ardelion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ardelion   Ardelion Icon_minitimeFri Dec 19, 2008 4:46 pm

Tak včera jsem byl s Ilmem 2 dungy a to Sorcy a Ratmany :-)
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Ardelion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ardelion   Ardelion Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 1:20 pm

myslim ze sis me nedal do icq tak mi dystak napis
Návrat nahoru Goto down
Ardelion




Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 13. 12. 08

Ardelion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ardelion   Ardelion Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 8:01 pm

Další dung s Ocasem - Pride Peklo, ale po první věži sme kopli domu protože nebyl poklad.. :-P
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

Ardelion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ardelion   Ardelion Icon_minitimeMon Dec 22, 2008 9:17 am

Tak po samé chvále jsem se rozhodl PRO ozkoušení , nemám námitek , takže LOCKUJU , myslim si , že to tu bylo už stejně dost dlouho otevřeno.Třeba bude další otrok :p
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
Sponsored content





Ardelion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ardelion   Ardelion Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ardelion
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Přihlášky-
Přejdi na: