IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Forko
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Alteriol de Mora

Goto down 
+4
Kentak
Marius
Dracula
Alteriol de Mora
8 posters
AutorZpráva
Alteriol de Mora




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 22. 12. 08
Age : 33

Alteriol de Mora Empty
PříspěvekPředmět: Alteriol de Mora   Alteriol de Mora Icon_minitimeMon Dec 22, 2008 8:35 pm

Zdarec, jmenuju se Tomáš, jsem z Čáslavi (takový cikánský městečko blízko Kutný Hory). Je mi 17, záliby- přátelé, sport , hudba (punk-rock, hardcore punk a sem tam reggae), komp a pařby afro. Hlásim se k vám s clerem Alteriolem De Morou- healing max, magery- 78 (to se časem dodělá až splatim dluhy, viď Petrkove :p). Jiný vlastní postavy nemám Smile V guildách už jsem pár byl no (ne s touhle postavou, vykopal jsem se asi před měsícem Very Happy), většinou takový naprd guildy kde jsem byl jedinej kdo chtěl chodit dungy Smile. Na dp hraju jako už dost dlouho no (dohromady to dá asi 4 roky), ale já měl dycky třeba půlroční pauzy a tak... Pár dungů už jsem prošel, pár taky ne Very Happy , ale myslim, že za klera neni moc důležitá znalost dungu (fakt se mi sem nechce vypisovat co jsem šel a co ne, tak se mě na to pak třeba zeptejte, páč bych to vypisoval strašnou dobu a čas jsou peníze Smile). Hraju celkem často (hlavně o vejkendech) přes tejden teda času moc nemám, takže delší dungy jedině v pátek bo o vejkendu. TS, mapu a podobný kravinky mám. Čim budu guildě prospěšnej? Na kostkách dycky házim strašně nízký čísla, takže se dobře napakujete Smile) Čim bude guilda prospěšná mě? Asi určo budu chodit víc dungů a doufám, že na mapě dycky najdu někoho, kdo mě přijde resnout :p. S pravidlama souhlasim, ICQ- 483009119 (zavolej mi do klubu Razz). Toť asi tak vše, ptejte se Smile
Návrat nahoru Goto down
Dracula




Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 21. 11. 08

Alteriol de Mora Empty
PříspěvekPředmět: Alteriol   Alteriol de Mora Icon_minitimeMon Dec 22, 2008 8:42 pm

Ja tohodle hnupa znam straslive dlouho,a az tak ze ma moje hesla na accounty a pari postavy co mam dokonce i ja puceny:D
Myslim,ze je to solidni podpora do dungu,no rekneme si to otevrene,kleru je malo tak si i tenhel muze hodit:D Je ne nej spoleh a je snim aspon prdel,ja sem urco pro,pac se s nim znam skoro od zacatku svyho hrani,kdy sme trapili modraky,a to ete v cechu,vid tome:D
Co se tyce skillu atd,je to jedno,to se casem secko natreni,a po par dungach je to OK,dungy jsou o tom hlaven vedet kde co je,takze to nebude problem,ale ty prachy bys nekdy vratit mohl no lol!
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

Alteriol de Mora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alteriol de Mora   Alteriol de Mora Icon_minitimeMon Dec 22, 2008 9:34 pm

Už jsem s nim taky něco byl a je v poho a za klerdu mu to docela slušně jde. Jsem PRO ozkoušení.
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Alteriol de Mora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alteriol de Mora   Alteriol de Mora Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 2:27 am

Ja taky a nemam zadnych namitek 100% pro
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Alteriol de Mora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alteriol de Mora   Alteriol de Mora Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 11:52 am

Jojo už sem s tebou taky byl DUng myslim Shame ne Alte?,sem PRO OZKOUŠENÍ (jinak good až na ten doskok co Alte Very Happy lol! )
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Alteriol de Mora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alteriol de Mora   Alteriol de Mora Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 10:19 pm

fajnovy typek dobrej kamarad celkem schopni kler... no v mojom pripade vyborna kombinacia tak drzim palce pri primani
Návrat nahoru Goto down
Petrkov




Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 14. 11. 08

Alteriol de Mora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alteriol de Mora   Alteriol de Mora Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 1:29 am

Psal mi na icq at mu sem neco napisu Very Happy Takze sem pro a basta fidli uz to lockni mariusi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Alteriol de Mora




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 22. 12. 08
Age : 33

Alteriol de Mora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alteriol de Mora   Alteriol de Mora Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 8:49 am

Petrkov napsal:
Psal mi na icq at mu sem neco napisu Very Happy Takze sem pro a basta fidli uz to lockni mariusi Very Happy
Smile))
Návrat nahoru Goto down
Alteriol de Mora




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 22. 12. 08
Age : 33

Alteriol de Mora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alteriol de Mora   Alteriol de Mora Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 7:06 pm

Nechci nějak prudit, ale děje se něco s tou moji přihláškou? Neni lock, neni tam konečný vyjádření, neni tu nic Smile
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Alteriol de Mora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alteriol de Mora   Alteriol de Mora Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 8:01 pm

konecne sa vyjadrujem ze ta lubim lol! njn marius nechodi dungy ale mohl by dat na nase odporuceni
Návrat nahoru Goto down
Dracula




Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 21. 11. 08

Alteriol de Mora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alteriol de Mora   Alteriol de Mora Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 11:31 pm

Alteriol de Mora napsal:
Nechci nějak prudit, ale děje se něco s tou moji přihláškou? Neni lock, neni tam konečný vyjádření, neni tu nic Smile
pšt lol!
Návrat nahoru Goto down
Tinky




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 22. 11. 08

Alteriol de Mora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alteriol de Mora   Alteriol de Mora Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 3:45 pm

Taky sem sním něco už byl ale abys byl tak dokonalý jako doktorka( Very Happy )budeš potřebovat pár info pak se ozvy ... na mé icq pár chybek doladíme..
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

Alteriol de Mora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alteriol de Mora   Alteriol de Mora Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 1:39 pm

Omlouvám se za nevčasné uzavření topicu , můj pc nefunguje, takže sem na netu vyjímečně.Snad to pochopíte, ostatně nejsem sám , kdo může lockovat , jsou tu i moji zástupci že ? Razz V testu jsi obstál Alterio a na důkaz ostatních to tu teda už můžu locknout.
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
Sponsored content





Alteriol de Mora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alteriol de Mora   Alteriol de Mora Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Alteriol de Mora
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Přihlášky-
Přejdi na: