IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Forko
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Megha Pixel (Warrior)

Goto down 
+3
Petrkov
Dark Angel I
Megha Pixel
7 posters
AutorZpráva
Megha Pixel




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 29. 01. 09

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 2:22 am

Zdravím Vás

Jmenuju se David Ansorge je mi 21 let a jsem z Ostravy.UO hraju uz asi 4 roky s občasnými pauzami pouze na DP shardu.Záliby vám asi nepovím protože ja sám pořadně nevím co bych jako svou zalibu napsal afro Chtěl bych vstoupit s postavou Megha Pixel (warrior).Skilly jsou 100SW,100MF,100Fenc,100Paring,100Tactika,100Anatomy max healing,magery,hiding aj.Celkový skillcup je 1132.Pvp moc neovladam ale chození dungu a zabijení NPC zvladam v pohodě.PK postavu žadnou nevlastním,Megha Pixel je jedina postava kterou vlastním.Poslední působyště jsem měl v guildě Lotři(Lo3) a duvod odchodu byl přirozeny rozpad guildy Very Happy Dungeony už jsem nějake prošel ale i kdyby ste mě zabily tak vam neřeknu ktere to byly pač si to nepamatuju.Ale bylo jich hodně celkem.Hraju skoro každy den,podle nalady.Všechny programky k UO vlastním zase takovej zelenáč nejsem.Myslím že guildě mužu nabydnout docela dobrou Likvidační jednotku,spolehlivého a dobreho hřače.Od guildy očekavam že poznam nove lidi,přiučím se novým věcem a možnost chození výprav.Pravidla sem četl a SOUHLASIM.Tak to je asi všechno co bych tu o sobě prozatím vysypal.Nemam rad psaní těhle přihlašek tak doufam že to bude v pohodě.Zatím se mějte.

S pozdravem Pixel

ICQ:424244721
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 8:44 am

Hoj Pixeli,no přihláška celkem slušná nezmínil si se o hadrech? +20?? doufám že máš lol! ,jinak byhc tě rád viděl mezi Otroky Laughing
Návrat nahoru Goto down
Petrkov




Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 14. 11. 08

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 1:34 pm

Jsem pro zkoušku
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 1:50 pm

skusime Exclamation Cool
Návrat nahoru Goto down
Megha Pixel




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 29. 01. 09

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 1:53 pm

Zdar Angele no s těma hadrama tě asi moc nepotěším mam jen +10 Very Happy Ale sem už v polovině questu na ty +20 ale sam to nedam a ta chasa co hrala už tež věčne nema čas.Musím ziskat druhe srdce demona jedno už mam.A všechno potrebne na to ziskani mam taky.Tak ty mě chceš vidět mezi otroky jo?Tak dik za přivítaní Shocked Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Megha Pixel




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 29. 01. 09

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 1:55 pm

Jsem rád že mě chcete vidět mezi sebou Smile a diky za projevenou duvěru...
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 3:32 pm

jojo tak víš co skoro všichni co to u nás zkoušeli sme vzali,ale jinak s těma hadrama si moc nedělej velkou hlavu protože ani já je neměl když sem sem šel lol! jinak sem se s kámošema real co to hrajou bavil s nima a oni že si v pohodě bavil sem se s Drexhumem že si s nim šel náký dungy takže OK Very Happy Laughing
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 5:12 pm

angle ty mas real kamaradi? Shocked Shocked
Návrat nahoru Goto down
Petrkov




Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 14. 11. 08

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 6:26 pm

Cava napsal:
angle ty mas real kamaradi? Shocked Shocked

Angel ma kamose i v realu bacha na to Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 12:38 am

JISTĚ Laughing Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 12:01 pm

lepsi by ale byli kamaradky ne petre? Razz
Návrat nahoru Goto down
Petrkov




Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 14. 11. 08

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 12:54 pm

Cava napsal:
lepsi by ale byli kamaradky ne petre? Razz

Byli ale to je na darka moc už Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 10:59 pm

Ale Pétane:))),nemachruj tu zas že ti je 19 nebo kolik a že si tma nabaluješ náký Kundy v tej tvej prdeli kde bydlíš Laughing ,juu?Razz
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 1:32 pm

nemusim ti rikat ze bys sis mel dat lidi z guildy do icq Surprised)
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 8:41 pm

Cava napsal:
angle ty mas real kamaradi? Shocked Shocked

jj kamaráda jménem Radek a má prej tuze krásný Zadek.
Návrat nahoru Goto down
Megha Pixel




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 29. 01. 09

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 1:53 pm

Zdar omlouvam se že píšu až tedka ale mam nejake menší komlikace z PC.Jinak ty hadry by nemel byt probel dodělat Smile A doufam že vemete i mě když už ste vzaly všechny.Nejak mi nefunguje Mapa nevim cim to je hazí mi to nejaky error.Mam z toho uplne nervy :DProto se nemužu pripojit na vasi mapu a domluvit se na dung.Byl bych rad kdyby se neco slo a dal by mi nekdo vedět na icq treba.Ale trosku dopredu at se na to mužu psychycky pripravit Very Happy:D Tak zatial...
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 6:13 pm

To si tak nebud jistej ze te vememe a vsechny ostatni jsme nevzali Surprised) ale vic ti urcite rekne nas AM Surprised)
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 7:12 pm

tak shame bylo dobry Smile sem celkem spokojen tak se tesim na dalsi spolupraci Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Megha Pixel




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 29. 01. 09

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 7:28 pm

Cavo dikes.Mělo to par chybiček ale všechno to nakonec dobre dopadlo. pirat Taky se tesim na dalsi spolupraci.
Jinak tohle je moje icq tak si ho uložte at mi mužete psat na dungy.

424 244 721
Návrat nahoru Goto down
Petrkov




Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 14. 11. 08

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 9:17 pm

Megha Pixel napsal:
Cavo dikes.Mělo to par chybiček ale všechno to nakonec dobre dopadlo. pirat Taky se tesim na dalsi spolupraci.
Jinak tohle je moje icq tak si ho uložte at mi mužete psat na dungy.

424 244 721

Ty si žadatel a tvoje povinnost je si zapsat do icq všechny kontakty na členy
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 8:54 am

asi tak Surprised)
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 5:01 pm

provedeno..chvalim Laughing
Návrat nahoru Goto down
Megha Pixel




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 29. 01. 09

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 9:57 am

Tak už jsem si vas všechny uložil do icq.Tak tedka by to nemel byt problem. Suspect
Návrat nahoru Goto down
Yenifer




Po?et p?ísp?vk? : 27
Join date : 26. 12. 07

Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 10:22 pm

Jo, taky sem už poznal v dungu a celkem v pohodě. Nemám zatim žádný námitky...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Megha Pixel (Warrior) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Megha Pixel (Warrior)   Megha Pixel (Warrior) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Megha Pixel (Warrior)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Přihlášky-
Přejdi na: