IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Forko
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Adarion - Paladin

Goto down 
+2
Cava
Adarion
6 posters
AutorZpráva
Adarion




Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 22. 03. 09

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 10:06 pm

1)
Meno: Tomáš Vek: 20
Záľuby: kapela, gitara, bike, hudba, priatelia
Lokalita: Slovensko - Košice
Hudba: metalcore, hardcore, punk-rock / pop-punk....mám toho rád strašne veľa a zas škatuľkovať sa mi zdá neférové Smile

2)
Postava: Adarion - Paladin
Skilly: max. healing, všetky bojové skilly + náramok, magerku trošku treba dotrejniť (50), ale to nebude problém Wink

3)
Deathborn - Necromancer

4)
Nevlastím PK postavu.

5)
Nebol som v žiadnej guilde. Čakám na tú správnu Very Happy

6)
Na dp som sa vrátil po 5 rokoch, momentálne hrajem 3 mesiace.

7)
Čo sa týka dungov, tak sa priznám, že nemám veľké skúsenosťi, viacmenej skoro žiadne, to je to aj jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodol prihlásiť do guildy. Predtým keď som hrával tak to bolo max. Deciet, Destard...ale už si veľa toho nepamätám Smile)

Cool
Hrajem každý deň niekoľko hodín, podľa chuti, zábavy a času Wink

9)
TS, Automapu mám.

10)
No dúfam, že guilde budem prospešný ako po morálnej stránke tak i po bojovej Very Happy

11)
Tak dúfam, že si vytvorím nové zázemie s pohodovými ľuďmi, pri ktorých sa niečo naučím Smile

12)
Prečítam som si pravidlá guildy a súhlasím s nimi.

13)
ICQ: 228 006 180

Uo je predovšetkým hra, to je jedna z vecí, kt. si treba uvedomiť, takže ľudia by sa pri tom mali baviť a nie sa znervózňovať.
Nehrajem pre mamon!
Takže ak mi dáte šancu, tak dúfam, že to bude fun Wink.

Zatím čus bus =)


Naposledy upravil Adarion dne Sun Mar 22, 2009 10:31 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 10:08 pm

nooooooooo obopis dolezitych ludi na icq !(mna)! a nekam pudem ..... inak SLOVAN BA je najlepsi:-P
Návrat nahoru Goto down
Freak

Freak


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 07. 02. 09
Age : 33

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 11:15 pm

Ahoj Smile

Tvoje přihláška mi udělala mocnou radost Smile

citace :

Slovensko - Košice

Uo je predovšetkým hra, to je jedna z vecí, kt. si treba uvedomiť, takže ľudia by sa pri tom mali baviť a nie sa znervózňovať.
Nehrajem pre mamon!

kapela, gitara

Jsem určitě pro ozkoušení Smile Ani si mě neukládej, tebe si uložim sám Very Happy

EDIT: V Košicích mam slovenskou půlku rodiny a čas od času tam jezdím, takže ani ty se pivu se mnou nevyhneš Smile
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 4:01 pm

zdravim tě,hej další slovák se k nám hlásí...Cavo aspon máš kamarády co?Very Happy ,né přihláška docela pěkná ale mohla být i lepší co??? ta věta cos napsal s tim mamonem to se mi taky líbilo,nehrajem pro mamon ale jen tak pro radost....jiank tě někam vytáhnem a hlavně si nás přidej do IcQ...
Návrat nahoru Goto down
Freak

Freak


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 07. 02. 09
Age : 33

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 7:35 pm

Petrkov napsal:
Cava napsal:
nooooooooo obopis dolezitych ludi na icq !(mna)! a nekam pudem ..... inak SLOVAN BA je najlepsi:-P

Slovan zkurvena Bratislava

Keramika Plzeň!
Návrat nahoru Goto down
Petrkov




Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 14. 11. 08

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 2:08 am

Freak napsal:
Petrkov napsal:
Cava napsal:
nooooooooo obopis dolezitych ludi na icq !(mna)! a nekam pudem ..... inak SLOVAN BA je najlepsi:-P

Slovan zkurvena Bratislava

Keramika Plzeň!
Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Petrkov




Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 14. 11. 08

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 2:08 am

Cava napsal:
ty sem neftirej ty lama harpagonska :-P a este bud aj drzi a ban ta nemine:-P

Cože, tak ty budeš vyhrožovat j?Smile
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 10:58 am

kup si od cavy ice viki a udělej si povinně specialky to bude pro tebe guild quest hodně si tim u lidi polepšíš použiváš v dungu in mani svitky a boostici svitky? nebo se považuješ jen za mlátičku? když je kryzovka TŘEBA mistnost s lawem všichni ležej až na tebe a na mága u maga je law jak se zachováš?
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 1:39 pm

dik za reklamu garo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 1:52 pm

Cava napsal:
dik za reklamu garo Very Happy
je škod atyhle veci prodávat mimo guildu pokud je chctít nebude já si je od tebe s radostí vezmu hodí se mi to:P
Návrat nahoru Goto down
Freak

Freak


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 07. 02. 09
Age : 33

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 5:58 pm

a heal a boost svitky ti napíšu za blanky Smile
Návrat nahoru Goto down
Freak

Freak


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 07. 02. 09
Age : 33

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 12:08 am

-Pepř- napsal:
kup si od cavy ice viki a udělej si povinně specialky to bude pro tebe guild quest hodně si tim u lidi polepšíš

1. Jako Adeptskej Úkol v žádným případě! Vim že o tomhle nerozhoduju ale není to trochu přehnaný?Je to jako kdyby jsi po rangovi chtěl aby si udělal elvenu, nebo po klerikovi živou vodu. Ten kvest není žádná malina.

2. Možná si tim u někoho polepěí, ale jako nutnost to nevidim. Speciálky jsou hezká věc ale at tam jde až bude mít pár ekvipů navíc a až se zahřeje.
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 9:33 am

Freak napsal:
-Pepř- napsal:
kup si od cavy ice viki a udělej si povinně specialky to bude pro tebe guild quest hodně si tim u lidi polepšíš

1. Jako Adeptskej Úkol v žádným případě! Vim že o tomhle nerozhoduju ale není to trochu přehnaný?Je to jako kdyby jsi po rangovi chtěl aby si udělal elvenu, nebo po klerikovi živou vodu. Ten kvest není žádná malina.

2. Možná si tim u někoho polepěí, ale jako nutnost to nevidim. Speciálky jsou hezká věc ale at tam jde až bude mít pár ekvipů navíc a až se zahřeje.

quest Dominik je na úrovni pro středně dobrýho hráče já sám ten quest běhám v nej equipu za 10 minut tohle s tim nemužeš srovnávat vsadím se že o tom questu freaku nemáš ani páru jen sehnat ice viki je fuška
Návrat nahoru Goto down
Freak

Freak


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 07. 02. 09
Age : 33

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 6:42 pm

-Pepř- napsal:
Freak napsal:
-Pepř- napsal:
kup si od cavy ice viki a udělej si povinně specialky to bude pro tebe guild quest hodně si tim u lidi polepšíš

1. Jako Adeptskej Úkol v žádným případě! Vim že o tomhle nerozhoduju ale není to trochu přehnaný?Je to jako kdyby jsi po rangovi chtěl aby si udělal elvenu, nebo po klerikovi živou vodu. Ten kvest není žádná malina.

2. Možná si tim u někoho polepěí, ale jako nutnost to nevidim. Speciálky jsou hezká věc ale at tam jde až bude mít pár ekvipů navíc a až se zahřeje.

quest Dominik je na úrovni pro středně dobrýho hráče já sám ten quest běhám v nej equipu za 10 minut tohle s tim nemužeš srovnávat vsadím se že o tom questu freaku nemáš ani páru jen sehnat ice viki je fuška

Nešel jsem to ale návod jsem četl a jako adeptskej úkol je to prostě nesmysl. Speciálka je věc bez který může dung úplně klidně jít
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 10:15 am

vcera celkem dobry shame az na ty pasti lol! ale tak ked budem mat funkcny mikrak tak ja si vas uz usmernim Cool
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 4:29 pm

Freak napsal:
-Pepř- napsal:
Freak napsal:
-Pepř- napsal:
kup si od cavy ice viki a udělej si povinně specialky to bude pro tebe guild quest hodně si tim u lidi polepšíš

1. Jako Adeptskej Úkol v žádným případě! Vim že o tomhle nerozhoduju ale není to trochu přehnaný?Je to jako kdyby jsi po rangovi chtěl aby si udělal elvenu, nebo po klerikovi živou vodu. Ten kvest není žádná malina.

2. Možná si tim u někoho polepěí, ale jako nutnost to nevidim. Speciálky jsou hezká věc ale at tam jde až bude mít pár ekvipů navíc a až se zahřeje.

quest Dominik je na úrovni pro středně dobrýho hráče já sám ten quest běhám v nej equipu za 10 minut tohle s tim nemužeš srovnávat vsadím se že o tom questu freaku nemáš ani páru jen sehnat ice viki je fuška

Nešel jsem to ale návod jsem četl a jako adeptskej úkol je to prostě nesmysl. Speciálka je věc bez který může dung úplně klidně jít


ano já sám sem to dlouho nepoužíval ale je to velice dobrá věc a jako adeptskej úkol je to stupidní se zeptej co uděluje emp za adeptský úkoly to by ses pak pokakal lol!
Návrat nahoru Goto down
Freak

Freak


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 07. 02. 09
Age : 33

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 4:40 pm

-Pepř- napsal:
Freak napsal:
-Pepř- napsal:
Freak napsal:
-Pepř- napsal:
kup si od cavy ice viki a udělej si povinně specialky to bude pro tebe guild quest hodně si tim u lidi polepšíš

1. Jako Adeptskej Úkol v žádným případě! Vim že o tomhle nerozhoduju ale není to trochu přehnaný?Je to jako kdyby jsi po rangovi chtěl aby si udělal elvenu, nebo po klerikovi živou vodu. Ten kvest není žádná malina.

2. Možná si tim u někoho polepěí, ale jako nutnost to nevidim. Speciálky jsou hezká věc ale at tam jde až bude mít pár ekvipů navíc a až se zahřeje.

quest Dominik je na úrovni pro středně dobrýho hráče já sám ten quest běhám v nej equipu za 10 minut tohle s tim nemužeš srovnávat vsadím se že o tom questu freaku nemáš ani páru jen sehnat ice viki je fuška

Nešel jsem to ale návod jsem četl a jako adeptskej úkol je to prostě nesmysl. Speciálka je věc bez který může dung úplně klidně jít


ano já sám sem to dlouho nepoužíval ale je to velice dobrá věc a jako adeptskej úkol je to stupidní se zeptej co uděluje emp za adeptský úkoly to by ses pak pokakal lol!

Ale ani ty ani já nejsme emp....
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 5:41 pm

reste si to nekde inde volove Razz
Návrat nahoru Goto down
Freak

Freak


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 07. 02. 09
Age : 33

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 5:56 pm

Je to debata o adeptskym úkolu, jako adeptmaster by jsi se o to mohl zajímat :PP
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 10:38 pm

takovy ukol se zamita tecka
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 10:57 am

Cava napsal:
takovy ukol se zamita tecka
jazyk do ucha ty tečko? nebo tečku na čelo:D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Adarion - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adarion - Paladin   Adarion - Paladin Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Adarion - Paladin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Markus Z Yewu - Paladin

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Přihlášky-
Přejdi na: