IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Forko
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Markus Z Yewu - Paladin

Goto down 
+5
Cava
Sion0
Kentak
Freak
Markus
9 posters
AutorZpráva
Markus

Markus


Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 27. 03. 09

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 1:25 pm

Přihláška Markuse Z Yewu

Zdravím, jmenuju se Marek Poštulka, je mi 15 let a jsem z Hati. Poslouchám D’n’B, Tekno, občas ňáký Hopec, Reggae, Ska,…
Chtěl bych se k Vám přihlásit za mého Palacha „Markuse Z Yewu“ . Co se týče skillů, tak je to SW=max, Heal=max, MGR=max, Fenc=max, Taktika=max, Mining=max, Hiding=max, atd…
Mezi mé další postavy patří Necro „Firebird“ (Necro=max, Heal=45, MGR=85), dále
Mage „Husta Lenka“ (MGR=max, Heal=max), Cleric „Pandemonium“ (Heal=80, MGR=70)
a Vampire „Bloodyblow“ (MGR=max, Heal=max, Wrest=max, Fenc=85)
PKčko nevlastním, ale rád bych jednou vlastnil Cool
Byl jsem více jak půl roku členem [-BA-], odešel kvůli častým hádkám o blbosti s jedním z vyšších členů Gildy.
Na DP mam Acc cca 3 a půl roku, ale hrál jsem i na jiných serverech, jako třeba Moria, W&B, apod…
Tak, nakouk jsem do Shame, Decu, Destu, Pride, Cove, FDD, TS, Yomotsu Mines a kdysi dávno do Wrongu a Hylthu…
Tak hraju většinou po škole tak na 2 hoďky, někdy i víc. Ve všední dny nebývám často po nocích u PC, ale Pátek, Sobota a někdy Neděle tu můžu být… Pro mě je Ultima pořád jen hrou a proto ji nevyměním za příjemné >>provětrání<< venku s přáteli Very Happy
Vlastním TSko, Mapku a ostatní potřebné prográmky… Smile
Čím budu prospěšný? Tak třeba tím, že budu svou mocnou rukou sloužit na našemu nejsilnějšímu a nejmoudřejšímu králi Kentakovi *poklona* .A samozřejmě jako mlátička v dungeonech a jiných akcích…
Čím mi budete prospěšní? Tak třeba strůjcem skvělé zábavy a mnohých zážitků ve světě Ultimy Online.
Přečetl jsem si vaše pravidla a souhlasím s nimi… Wink
ICQ: 490-020-203
Návrat nahoru Goto down
Freak

Freak


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 07. 02. 09
Age : 33

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 4:01 pm

Čus. Přihláška pěkná Smile

Znáš RL Atavarečka? Smile
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 4:07 pm

Pekna prihlaska opravdu aj poklonu mi slozil tak to tu jeste nebylo asi uronim slzu Smile Uvidime kontaktuj nas a dozvis se co a jak dal ....
Návrat nahoru Goto down
Markus

Markus


Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 27. 03. 09

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 4:15 pm

Freak napsal:
Čus. Přihláška pěkná Smile

Znáš RL Atavarečka? Smile

Tak RL Atavarecka znam, bydli odeme asi 50 Metru Very Happy A vidime se kazdy den...
Návrat nahoru Goto down
Sion0




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 22. 03. 09

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 5:25 pm

Markus napsal:
Tak RL Atavarecka znam

Kdo by mě neznal, že? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 5:26 pm

Markus napsal:

Tak třeba tím, že budu svou mocnou rukou sloužit na našemu nejsilnějšímu a nejmoudřejšímu králi Kentakovi *poklona* .


to nam moc nepomuze kedze pan kral je na ozdravovacom a omudrovacom pobyte zvanom samostudium lol!
Návrat nahoru Goto down
Freak

Freak


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 07. 02. 09
Age : 33

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 5:28 pm

Cava napsal:
Markus napsal:

Tak třeba tím, že budu svou mocnou rukou sloužit na našemu nejsilnějšímu a nejmoudřejšímu králi Kentakovi *poklona* .


to nam moc nepomuze kedze pan kral je na ozdravovacom a omudrovacom pobyte zvanom samostudium lol!


lol! lol! lol! Dobře Cava Smile
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 7:52 pm

nemám slov k tomudle,nemám tohoto člověka rád a nikdy nebudu....sory
Návrat nahoru Goto down
Markus

Markus


Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 27. 03. 09

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 7:59 pm

Dark Angel I napsal:
nemám slov k tomudle,nemám tohoto člověka rád a nikdy nebudu....sory

Co jsem ti udelal Question
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 11:33 pm

Markus napsal:
Dark Angel I napsal:
nemám slov k tomudle,nemám tohoto člověka rád a nikdy nebudu....sory

Co jsem ti udelal Question

ty víš sám....a nedělej se že nic nevíšSmile,ty víš moc dobře nechci to tu rezebírat
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 1:43 am

rozebirej Smile
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:39 am

jestli to chceš vědět,tak tim svym chováním,Markus furt stojí na TRHU a kritizuje ceny....a pak kritizoval i mě když sme mu něco prodával,myslíš si že seš náká skilla když máš Blacka???Smile)
Návrat nahoru Goto down
Markus

Markus


Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 27. 03. 09

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:54 am

Tak tobe vadi, ze mam prehled v cenach Question A Blacka uz davno nemam jestli ti to udela radost.
Návrat nahoru Goto down
Freak

Freak


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 07. 02. 09
Age : 33

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 12:17 pm

Dark Angel I napsal:
jestli to chceš vědět,tak tim svym chováním,Markus furt stojí na TRHU a kritizuje ceny....a pak kritizoval i mě když sme mu něco prodával,myslíš si že seš náká skilla když máš Blacka???Smile)

Uffffff.....
Máš pravdu. Za tohel by jsme ho možnáí mohli rovnou zastřelit...
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:18 pm

to ze des dung a po 10minutach reknes ze musis koncit taky neni prijemny
Návrat nahoru Goto down
Spectral

Spectral


Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 31. 12. 08
Age : 35
Location : Otrokovice

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 4:00 am

Markus napsal:
Tak tobe vadi, ze mam prehled v cenach Question A Blacka uz davno nemam jestli ti to udela radost.

Omlouvam se vsem Immortals, ale nedalo me to sem postnout. Jestli tenhle clovek ma prehled o cenach tak se jmenuji kenny rogers, markusy, chlapce dej si studenou sprchu, ty nemas o cenach ani potuchu ses neco jak coolart akorat ti hrabe o krapet vic ...
Návrat nahoru Goto down
Markus

Markus


Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 27. 03. 09

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:23 am

Cava napsal:
to ze des dung a po 10minutach reknes ze musis koncit taky neni prijemny

To vis, me to taky nebylo prijemny, ale musel jsem skoncit. Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Yenifer




Po?et p?ísp?vk? : 27
Join date : 26. 12. 07

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 8:56 pm

Ahoj, to jméno znám jen od vidění, takže nemůžu soudit...takže taky rád poznám v dungu. Jinak k postu Dark angela - tohle jako mínus pro přijetí snad brát nebudem Rolling Eyes To je celkem každýho věc jestli kritizuje ceny na trhu atd.
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 10:58 am

Spectral napsal:
Markus napsal:
Tak tobe vadi, ze mam prehled v cenach Question A Blacka uz davno nemam jestli ti to udela radost.

Omlouvam se vsem Immortals, ale nedalo me to sem postnout. Jestli tenhle clovek ma prehled o cenach tak se jmenuji kenny rogers, markusy, chlapce dej si studenou sprchu, ty nemas o cenach ani potuchu ses neco jak coolart akorat ti hrabe o krapet vic ...

prodám staré mino ramena-5M lol!
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 8:24 pm

krize je vsude, dokonce zasahla i nasi guildu prosim vsechny nase zadatele o strpeni Smile
Návrat nahoru Goto down
Markus

Markus


Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 27. 03. 09

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 3:47 pm

Však já to chápu. Very Happy Já počkám...
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 9:57 pm

Markus napsal:
Však já to chápu. Very Happy Já počkám...


dočkej času jako husa klasu:P až budu hrát se to zas rozjede:) a bude to masakr
Návrat nahoru Goto down
Markus

Markus


Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 27. 03. 09

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 12:35 pm

Ahoj, prosil bych o stažení přihlášky. Důvod? Moje přihláška už tady leží cca měsíc a nic moc se s ní neděje a navíc pár lidí odešlo. Dalším důvodem je to, že teď nebudu mít moc času na hraní (škola a pod...). Časem, až to půjde, tak to u Vás zkusím znova. Smile
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 6:31 pm

bohuzel uz nebude u koho Smile ale snad sa ti podari najst lepsie guildu
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 12:21 pm

jebejte na dp a pojdte na endor masakr imho na dp jen pvp zbytek sotjí za pichu.. lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Markus Z Yewu - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Markus Z Yewu - Paladin   Markus Z Yewu - Paladin Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Markus Z Yewu - Paladin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Adarion - Paladin

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Přihlášky-
Přejdi na: