IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Forko
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Prihlaska-Xblade

Goto down 
+2
Kentak
Xblade
6 posters
AutorZpráva
Xblade




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 05. 02. 09

Prihlaska-Xblade Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska-Xblade   Prihlaska-Xblade Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 1:59 am

1. Vaše jméno , věk , záliby , odkud jste , co posloucháte ? ;p
Zdravim Vas vsechyny Smile jmenuji se Jan Beneš je mi 15 ale za mesic cca 16 jsem z male vesnicky Zbecnik je to skoro u hrani mezi ceskem a Polskem jinak Kralovehradecky kraj zaliby bavi me programovani prace s PC montaz ale i florbal a rad chodim na rychty a posloucham Tekno jangly DnB Very Happy

2. S jakou postavou se k nám chcete přihlásit ? (Jméno postavy , skilly , povolání)
Prihlasit se sem chci s postavama Xtream-Mag Xblejd-War a jeste mam Tezej-Craft
SKILLY:War
SW - MAX
Taktika - MAX
Magerka - MAX
Healing - MAX
Hiding - MAX
Tracking - MAX
Anatomy - MAX
MF - MAX
Fenc - Max

SKILLY:Mag
Magerka - 96,6
Healing - MAX
Hiding - 30
Meditace 40
Magic resist 50

SKILLY:Craft
Mining - MAX
Bs - 70%
a Fisming - Max
btw. mam ho jen kduy temdle skillum Smile

3. Pokud máte i jiné modré postavy - jména , povolání
Xtream-Mag Xblejd-War a jeste mam Tezej-Craft

4. Vlastníte PK postavu ? Pokud ANO - jméno (může být sděleno po ICQ)
Nevlastnim a urcite nebudu

5. Už jsi byl v nějaké jiné guildě ? Pokud ANO - v jaké (důvod odchodu)
Byl jsem v gilde LD ale tam me vyhodili kudy nadavcee jedne spoluhracce Sad potom Hunters tam jsem se vlastne z obou stran dohodli ze odejdu bylo to kudy tomu ze chodili dsot dungry vecer v 22:00 a driv jsem tu nemohl byt do 1 jako ted a Rod tak jsem odesel kudy neaktivite a pak skillers to sjem zalozil se strejcem ale ten se ted pomat a tak jsem odesel...

6. Jak dlouho hrajete na DP ?
Neco pres 3 roky

7. Kolika a jakými už jsi prošel dungeonami ?
FDD, TK, CD, Cove, Pride-rise, Destard 1+2+3, Decik, Wrong, Socers1+2, Ankh 1+2+3, Ice, Hytl, Desp 1+2, Drowy, Shame, Ratmany

8. Jak často hrajete ?
Kazdej den pokud neni neco se skolou

9. Vlastníte TS , mapu a jiné k UO potřebné prográmky ?
Urcite bez toho se hrat neda UO ventrio mapa TS proste vse co se da Smile

10. Čím si myslíte , že guildě budete prospěšní ?
tak torchu s mejma zkusenostma a dalsi posilou do dungu Wink

11. Včem si myslíte , že guilda bude prospěšná vám ?
No aktivitou a ze budu moc chodit dungy jak decit tak i treba risi

12. Přečetl sis pozorně pravidla na webu ? Souhlasíš s nimi ?
No necetl jsem je skoro ubec ale Very Happy ale souhlasit musi kazdej Wink

13. Kontakt na vás
ICQ:381-898-581
Skype:jendaben8618
Email:jan1benes@gmail.com
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Prihlaska-Xblade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-Xblade   Prihlaska-Xblade Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 8:58 am

zdar no prihlaska by usla ale zkazil sis to tim neprectenym kodexem takze u me mas uz prvni minus. Prece kdys nekam chci tak si prectu co to je za guildu a jak to tam chodi a nekoukam jenom do galerky jestli tam maji desp 1+4 nebo samy deceity...
Návrat nahoru Goto down
Xblade




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 05. 02. 09

Prihlaska-Xblade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-Xblade   Prihlaska-Xblade Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 11:23 am

Hele kentaku jestli narazis na Bod: 11. Včem si myslíte , že guilda bude prospěšná vám ?
No aktivitou a ze budu moc chodit dungy jak decit tak i treba risi - ja to nemysllel tak kouknu do galerky supr dobry dungy du knim precetl jsem si to ja tim bodem myslel ze mi nebude vadit zajit dec v 10 ani risi ve 4-10 proste nic vic nic min proste ja nemam nic proti dungu a jestli jsis to vylozil blbe tak to sry moje chyba
Návrat nahoru Goto down
Petrkov




Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 14. 11. 08

Prihlaska-Xblade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-Xblade   Prihlaska-Xblade Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 2:28 pm

No jsem pro to mu dát šanci a uvidíme jak na tom bude Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Xblade




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 05. 02. 09

Prihlaska-Xblade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-Xblade   Prihlaska-Xblade Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 2:58 pm

Petrkov napsal:
No jsem pro to mu dát šanci a uvidíme jak na tom bude Very Happy
delas jako kdybys to nevedel Wink
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Prihlaska-Xblade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-Xblade   Prihlaska-Xblade Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 5:00 pm

omg...
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Prihlaska-Xblade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-Xblade   Prihlaska-Xblade Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 5:31 pm

Xblade napsal:
Hele kentaku jestli narazis na Bod: 11.

tento bod urcite nemyslel Razz
Návrat nahoru Goto down
Dark Angel I

Dark Angel I


Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 16. 11. 08

Prihlaska-Xblade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-Xblade   Prihlaska-Xblade Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 10:30 pm

Vítej Xblade...no tka přihláška de,vytáhnem tě někam a uvidíme... Razz lol! ,jinak ty už nejsi u Skilleru?Razz...
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Prihlaska-Xblade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-Xblade   Prihlaska-Xblade Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 10:46 pm

Reknu ti to narovinu nestojime tu o zadny namachrovany frajirky, ani o mamonare ktery nejsou schopny pro guildu ani hnout prstem, pokud jim jsi tak muzes rovnou zadost stahnout tak si to rozmysli aspon usetris cavovi cas.
Návrat nahoru Goto down
Xblade




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 05. 02. 09

Prihlaska-Xblade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-Xblade   Prihlaska-Xblade Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 10:55 pm

Dark Angel I napsal:
Vítej Xblade...no tka přihláška de,vytáhnem tě někam a uvidíme... Razz lol! ,jinak ty už nejsi u Skilleru?Razz...
nene uz tam nejsem
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Prihlaska-Xblade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-Xblade   Prihlaska-Xblade Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 12:23 am

tka snad sa zamyslelnad tym co napisal kentak a neni ani jedno ani druhe tak ho vytahneme dung Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Xblade




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 05. 02. 09

Prihlaska-Xblade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-Xblade   Prihlaska-Xblade Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 12:56 am

Cava napsal:
tka snad sa zamyslelnad tym co napisal kentak a neni ani jedno ani druhe tak ho vytahneme dung Very Happy
Cava ubec to tak neni a jestli ymslis to co jsme psali na ICQ tak jsis o to rekl stou +5 halou a valorkem Smile Wink rad svama neco zajdu
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Prihlaska-Xblade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-Xblade   Prihlaska-Xblade Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 7:41 pm

takze mame za sebu uspesnu premieru :-) takze len tak dalej
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Prihlaska-Xblade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-Xblade   Prihlaska-Xblade Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 8:30 pm

psal mi Tom že je to fpohodě typek nemám čas čist přihlášky ale Tomovi věřím:) tak by to stálo za vyzkoušení jinak všem žadatelum doporučuji automaticky napsat na icq všem lidem něco ve stylu ahoj sem novej žadatel warr max mage skoro max hraju nejvíc warra.
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Prihlaska-Xblade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-Xblade   Prihlaska-Xblade Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 8:57 pm

neco na tom pravdy je affraid
Návrat nahoru Goto down
Xblade




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 05. 02. 09

Prihlaska-Xblade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-Xblade   Prihlaska-Xblade Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 9:15 pm

nj Tom Very Happy mam vsechny lidi v kontaktech dal sjem si je tam prvni den hned jeste akorat nemam vsechny autorizovany........
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prihlaska-Xblade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska-Xblade   Prihlaska-Xblade Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska-Xblade
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska - UK
» Prihlaska
» Prihlaska Moonsin

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Přihlášky-
Přejdi na: