IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Forko
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 prihlaska - UK

Goto down 
+4
Ilmiril
Petrkov
Marius
UK
8 posters
AutorZpráva
UK




Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 27. 12. 08

prihlaska - UK Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska - UK   prihlaska - UK Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 12:36 am

cau teplousove nemate tu volno ?
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

prihlaska - UK Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska - UK   prihlaska - UK Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 10:32 am

S takovymdle pristupem urcite ne.
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
Petrkov




Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 14. 11. 08

prihlaska - UK Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska - UK   prihlaska - UK Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 1:05 pm

a beeeng si dal přihlášku, já jsem určitě pro Very Happy
Návrat nahoru Goto down
UK




Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 27. 12. 08

prihlaska - UK Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska - UK   prihlaska - UK Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 2:42 pm

Surprised) ja newim me se zda ze me z tydle guilda zna vetsina tak sem to nehrotil, ale tak::::: Menuji se Jakub je mi 20 a mam zajem o guildu immortals, skll - prumerny, nenavidim despy jinak mam prosly vechno. A hraju maga, klera, ranga, wampa, pala, obcas i neco ucraftim. Muj oblibeny dung je shamecko. TS VT UOAM a maxly postavky samozrejmost,aj taming.. este neco ?
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

prihlaska - UK Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska - UK   prihlaska - UK Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 7:03 pm

Pár lidí tě znát může , ale ne všichni , takže tuhle přihlášku nepovažuju za dobrou.Zkus udělat takovou přihlášku jaká je udělaná v předloze , odpovědět všechny otázky.
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
Ilmiril

Ilmiril


Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 25. 11. 08

prihlaska - UK Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska - UK   prihlaska - UK Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 11:07 pm

Nevidim jmena postav, nevidim zadnou tvojí minulost, nevidim nic. Myslim ze napsaní nejaky hezky prihlasky ti prospeje a mi na ni alespon zjistime co ses zac a jak moc se budes snazit Smile. Do ty doby bych todle co tu je bral spis jako spam. Opravdu se nechci vyptavat po vsech lidech na ICQ, kdo jsi.
Návrat nahoru Goto down
Dracula




Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 21. 11. 08

prihlaska - UK Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska - UK   prihlaska - UK Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 11:14 pm

Ani napad sikulo,za tohodle kokota dam ruku do vohněVery Happy Njevetsi kolik,sem urco pro,obcas je na zabití ale skill ok,a snad sme spoli ani nikde necipli co? lol! jojo,sem pro benku cheers
Welcome jocolor
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

prihlaska - UK Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska - UK   prihlaska - UK Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 11:32 pm

Ja benga znam jeste kdys hral vampa u sadoru a to uz je hodne dlouho, jenom pro formalitku dopln nektery veci, pravidla jsou pro kazdyho stejna at uz je to znamej nebo neznamej nebylo by to vuci ostatnim spravedlivy, jinak ja proti tobe nic nemam jsem urcite pro ozkouseni.
btw myslel jsem ze si GM T2b jak o tam teda mas ted ?
Jenom pro upozorneni v tyhle guilde k velkemu mamonu moc neprijdes flower
Návrat nahoru Goto down
Petrkov




Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 14. 11. 08

prihlaska - UK Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska - UK   prihlaska - UK Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 12:51 am

ja myslim ze u t2b taky mamon nebyl vid beengu:)
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

prihlaska - UK Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska - UK   prihlaska - UK Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 11:26 am

Naše slova platí , já bych byl určitě taky PRO , ale předloha je předloha , která pro všechny platí stejně , takže jedině tak.
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
UK




Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 27. 12. 08

prihlaska - UK Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska - UK   prihlaska - UK Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 3:03 pm

postavky : Beeng, Kulisak, Jon, Uk mentospech, Uk housenka, Uk Ganza:::::lip uz to neumim Surprised) a jo peto mamon ten nebyl no Surprised) a jinak v t2b je gm Daren
Návrat nahoru Goto down
Tinky




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 22. 11. 08

prihlaska - UK Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska - UK   prihlaska - UK Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 3:42 pm

Tak tuhle lesbu videt psat přihlášku mi jebne asi Very Happy... je to gey a čarák co dodat musí k nám :p (Na tohoto ocase musím připsat topik i já) otřes :p
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

prihlaska - UK Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska - UK   prihlaska - UK Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 6:13 pm

UK napsal:
postavky : Beeng, Kulisak, Jon, Uk mentospech, Uk housenka, Uk Ganza:::::lip uz to neumim Surprised) a jo peto mamon ten nebyl no Surprised) a jinak v t2b je gm Daren

mno myslím že to je jeden z lido co je fakt aktivní a dokáže zorganizovat i větší akci jako pride bo tak něco:)
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

prihlaska - UK Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska - UK   prihlaska - UK Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 6:14 pm

osobně jsme mu dal svoje doporučení že nejste banda čoráků a že zkušený lidi tu jsou ale chybí jim pevná ruka co by něco zorganizovala bo šikula nehraje.
Návrat nahoru Goto down
UK




Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 27. 12. 08

prihlaska - UK Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska - UK   prihlaska - UK Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 6:30 pm

dik garo, ale ja tu nechci delat fuhrera u t2b mi to stacilo Surprised) ja chci bejt pouhej radovej zolik kterej se prida do groupy a obcas neco sefne, byl bych pro zacatek proto aby ste mi dali guild mapu co vy na to a neco skaknem a uvidite jestli sem nebo nejsem krypl. icq:337961519 at to neprodluzujem
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

prihlaska - UK Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska - UK   prihlaska - UK Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 9:16 pm

ok super na icq ti hodim mapu a zacnes ji logovat jinak dostanes na zadecek :p
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

prihlaska - UK Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska - UK   prihlaska - UK Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 1:33 pm

Vůbec se mi nelíbí tvoje přihláška , ale znám tě..ostatní tě taky žerou takže to tu prostě locknu a vyzkoušíme to s tebou. Btw. já osobně teda ne , protože mám v háji HDD = nemůžu hrát :p
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
Sponsored content





prihlaska - UK Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska - UK   prihlaska - UK Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
prihlaska - UK
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska
» Prihlaska Moonsin
» Prihlaska-Xblade

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Přihlášky-
Přejdi na: