IMMORTALS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMMORTALS

Forko
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Prihlaska Moonsin

Goto down 
+5
Kentak
-Pepř-
Cava
Marius
moonsin
9 posters
AutorZpráva
moonsin




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 29. 11. 08

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 6:11 pm

Zdarek parek,
moje jmeno v rl je Filip,je me 17 let...Bydlim v takove vesnici ktere se rika Zlechov). Rad se napiju,takze v patek vecer z 80% nechodim akce a v sobotu podle toho jak sem schopny a jaky byl vecer:p... Jinak to vsecko kompenzuju sportem:rad hraju fotbal,floorbal a kdejake takove hry;)
Jinac k UO. Hraju s prestavkama tak cca 3 a pul roku. Vzdy sem mel paladina a necra. Ted mam paladinku Moonsin a crafta Chaose. Paladinka ma SW,heal,anatomy,hid,steal parryng max. pracuju na fenc,mf a tim dodelavam tct. a mgr.Craft mel max mining,nez sem byl afk na bs a dostal 5skillu dole. Ted to zas dodelavam:D. Jinak mam PK Reign,behame spolecne s Cavou obcas. A jeste PK Nighta,ale toho mi ukradli kdyz sem si daval s UO pauzu. A navic mi ho zpekarili. Za mojich dob byl modrak.Wink
Vas sem si vybral,protoze u vas muzu nabrat nove zkusenosti a doufam ze rozsirim sve kontakty o dalsi kamarady;). V prubehu hrani UO sem byl asi ve 3 guildach. LD,JZD a treti si nevzpominam,no mozna byli jen 2...u nich sem se naucil dost a prosel vsecky dungy krom tech nejtezsich.

Moje ICQ:191301041
Piste dotazy,vsecko rad zodpovim;)
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 7:26 pm

Nevidim problém , zatim jsem PRO test , ale s podmínkou dotrénování tej paladinky.Uvidíme co napíší ostatní.
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
moonsin




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 29. 11. 08

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 7:29 pm

Marius napsal:
Nevidim problém , zatim jsem PRO test , ale s podmínkou dotrénování tej paladinky.Uvidíme co napíší ostatní.

jj,urcite,akorat trejnim;) What a Face
Návrat nahoru Goto down
Cava




Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 15. 11. 08

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 10:28 am

moj kamos v poho typek nemam asi moc do toho co kecat z pozici otroka ale skuste ho
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 1:01 pm

dodělej skilly a sežen si pořádnej equip na dung=myth black +20 +9 holinesku bo s +5 lba tě do dungu nikdo neveme už sme to řešily u dark angela huj jinak pěkná přihlaska
Návrat nahoru Goto down
moonsin




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 29. 11. 08

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 2:05 pm

GaaL napsal:
dodělej skilly a sežen si pořádnej equip na dung=myth black +20 +9 holinesku bo s +5 lba tě do dungu nikdo neveme už sme to řešily u dark angela huj jinak pěkná přihlaska


tak to je samozdrejmost...mam 9lba a katanu 15 kombo 20 stit..ingy neni problem nakopat;)
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 2:38 pm

Moc pekny libi se mi to, aloe za toho paladina budes muset ukazat trochu skill pac zadny masla neberem Smile
Návrat nahoru Goto down
moonsin




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 29. 11. 08

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 2:46 pm

Kentak napsal:
Moc pekny libi se mi to, aloe za toho paladina budes muset ukazat trochu skill pac zadny masla neberem Smile


pokusim se What a Face l:D
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 9:06 am

Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
moonsin




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 29. 11. 08

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 4:04 pm

nechcete dnes zajit wronga?Smile....uz sem lidi vcera zval,ale nejak se to neuskutecnilo...
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 7:34 pm

moonsin napsal:
nechcete dnes zajit wronga?Smile....uz sem lidi vcera zval,ale nejak se to neuskutecnilo...

dopiš tam ještě čas kompletní sestavu a možná pujdu at maj pk radost
Návrat nahoru Goto down
Dracula




Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 21. 11. 08

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 8:45 pm

nevim,neznam,je mi to jedno.
Návrat nahoru Goto down
Yenifer




Po?et p?ísp?vk? : 27
Join date : 26. 12. 07

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 4:47 pm

Já sem PRO vyzkoušení. Arrow
Návrat nahoru Goto down
moonsin




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 29. 11. 08

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 11:54 pm

Yenifer napsal:
Já sem PRO vyzkoušení. Arrow

Pozvete me na nejakou action nebo bude lepci,kdyz se krapet vetru?:p Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
song

song


Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 26. 11. 08
Location : Bratia slava

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 12:27 am

spamuj ma poobede ak tu som. rad s tebou nieco skocim (:
Návrat nahoru Goto down
Maso III.

Maso III.


Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 25. 11. 08
Age : 33

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 7:30 pm

song napsal:
spamuj ma poobede ak tu som. rad s tebou nieco skocim (:

Songu,musíš žadatelům lezt do jejich kakaové chaloupky? lol!

Né,to byl myšlený jako sranda :-) jinak ahoj songu :-) a Tobě Moonsine přeju hodně štěstí
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 1:28 am

Maso III. napsal:
song napsal:
spamuj ma poobede ak tu som. rad s tebou nieco skocim (:

Songu,musíš žadatelům lezt do jejich kakaové chaloupky? lol!

Né,to byl myšlený jako sranda :-) jinak ahoj songu :-) a Tobě Moonsine přeju hodně štěstí


co se vtíráš ty hovne, prde jinak mě ara vzal po prvním dungu:D
Návrat nahoru Goto down
Maso III.

Maso III.


Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 25. 11. 08
Age : 33

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 9:05 pm

GaaL napsal:
Maso III. napsal:
song napsal:
spamuj ma poobede ak tu som. rad s tebou nieco skocim (:

Songu,musíš žadatelům lezt do jejich kakaové chaloupky? lol!

Né,to byl myšlený jako sranda :-) jinak ahoj songu :-) a Tobě Moonsine přeju hodně štěstí


co se vtíráš ty hovne, prde jinak mě ara vzal po prvním dungu:D

Ja ti dam prde ty šmucko :-)
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 12:40 am

co se vtíráš ty hovne, prde jinak mě ara vzal po prvním dungu:D[/quote]

Ja ti dam prde ty šmucko :-)[/quote]

PRDE!))

lol!
Návrat nahoru Goto down
Maso III.

Maso III.


Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 25. 11. 08
Age : 33

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 12:49 am

Mě ara bral ani sem nebyl snim dung :-) Prtě :-) lol! afro
Návrat nahoru Goto down
Kentak

Kentak


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 26. 12. 07

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 11:30 am

Moonsine chtel bych videt nejakou aktivitu na mape sem te jeste nevidel a ze bys s nama byl dunga taky ne nebo jestli nemas cas tak to napis at vime jak na tom jsi.
Návrat nahoru Goto down
moonsin




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 29. 11. 08

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 5:44 pm

tak ja furt zajem mam...na mape nejsem,protoze mi nikdo nedal login. A nevim komu psat,kdo u vas porada akce a tak:(
Návrat nahoru Goto down
-Pepř-

-Pepř-


Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 20. 11. 08
Age : 34

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 3:13 pm

moonsin napsal:
tak ja furt zajem mam...na mape nejsem,protoze mi nikdo nedal login. A nevim komu psat,kdo u vas porada akce a tak:(


o mapu si napiš kentákovi jeslit je to furt aktualní
Návrat nahoru Goto down
Marius
Admin
Marius


Po?et p?ísp?vk? : 68
Join date : 26. 12. 07

Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitimeMon Dec 22, 2008 9:19 am

Tak Moonsin už s námi taky něco byl , takže toto téma konečně LOCKUJU a jsem PRO další přijetí.
Návrat nahoru Goto down
http://immortality.own.cz
Sponsored content





Prihlaska Moonsin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Moonsin   Prihlaska Moonsin Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska Moonsin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska - UK
» Prihlaska
» Prihlaska-Xblade

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTALS :: Přihlášky-
Přejdi na: